iphone wideo

Jak nagrać wideo iPhone’m z muzyką w tle. Edytor wideo nie jest potrzebny!

Czasami zdarzają się sytuacje, w których musisz nakręcić coś na iPhone z  muzyką w tle, ale nie chcesz używać edytorów wideo. Zobacz jak to zrobić.

Poniżej mamy dla Was bardzo szybki i najlepszy sposób, który z pewnością Ci pomoże. Wystarczy kilka kliknięć i film z muzyką w tle będzie gotowy.

W iPhone możesz słuchać muzyki za pomocą aplikacji Muzyka, która jest domyślnie zainstalowana w systemie iOS. Ta aplikacja pozwala ci słuchać muzyki z biblioteki muzycznej na urządzeniu oraz korzystać z usług streamingowych takich jak Apple Music, które umożliwiają słuchanie setek tysięcy utworów za opłatą abonamentową.

Inne popularne aplikacje do słuchania muzyki w iPhone to Spotify, Deezer i Tidal. Te aplikacje również umożliwiają słuchanie muzyki za pomocą usługi streamingowej za opłatą abonamentową lub za pomocą darmowych opcji z reklamami.

Jeśli chcesz słuchać muzyki z plików zapisanych lokalnie na swoim urządzeniu, możesz również skorzystać z aplikacji takich jak VLC lub n7player, które umożliwiają odtwarzanie plików muzycznych zapisanych na urządzeniu lub na karcie pamięci.

Jak nagrać wideo iPhone’m z muzyką w tle

Jak nagrać wideo iPhone'm z muzyką w tle. Edytor wideo nie jest potrzebny! poradniki, ciekawostki jak nagrać wideo iPhone z muzyka w tle  Czasami zdarzają się sytuacje, w których musisz nakręcić coś na iPhone z  muzyką w tle, ale nie chcesz używać edytorów wideo. Zobacz jak to zrobić. AppleMusic iOS14

Tak naprawdę skorzystanie z tej metody jest możliwe dzięki błędowi iOS, który jest obecny w systemie od dłuższego czasu, a Apple nie spieszy się z jego naprawieniem.

Oto, co musisz w tym celu zrobić:

  • Otwórz dowolny odtwarzacz muzyki i zacznij odtwarzać żądany utwór;
  • Przejdź do aplikacji „Aparat” i wybierz tryb „Zdjęcie”;
  • Naciśnij i przytrzymaj przycisk migawki i przeciągnij w prawo do ikony kłódki;
  • Aby zatrzymać nagrywanie, wystarczy nacisnąć czerwony przycisk.

Tak szybko i łatwo, bez uciekania się do aplikacji edycyjnych, możesz nagrać wideo z piosenką w tle. My jak widzicie powyżej nagrywaliśmy wideo z muzyką puszczoną z aplikacji Muzyka.

Co sądzicie o tym sposobie nagrywania wideo? Znaliście w ogóle opisywaną przez nas powyżej metodę? Dajcie koniecznie znać w komentarzach. Jesteśmy bardzo ciekawi!

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top