AirTag 2

Kuo ujawnia, kiedy pojawi się Apple AirTag 2

Ming-Chi Kuo, ceniony analityk zasłynął w świecie technologicznym, zwłaszcza w obszarze produktów Apple ujawnił, kiedy pojawi się najnowszy Apple AirTag 2.

Apple. Jego najnowsze spostrzeżenia sugerują, że druga odsłona popularnego urządzenia do śledzenia – AirTag, nie jest już daleko poza zasięgiem.

AirTag jest gadżetem firmy Apple, który zadebiutował w kwietniu 2021 roku i obecnie kosztuje 39 euro, a 189 złotych w naszym kraju. To niewielkie urządzenie pozwala na śledzenie przedmiotów, do których jest dołączony, za pomocą technologii ultra szerokopasmowej (UWB) zaimplementowanej w układzie U1.

Teraz, według wglądu w przyszłe plany Apple, które udostępnił Kuo, produkcja masowa AirTag drugiej generacji ma ruszyć w ostatnim kwartale 2024 roku. Wszystko wskazuje na to, że Apple ma na celu kontynuację i rozwijanie swojego ekosystemu produktów.

Kuo ujawnia, kiedy pojawi się Apple AirTag 2 ciekawostki zamiennik apple airtag, tańsza wersja airtag, lokalizator Apple, kiedy AirTag 2, Apple AirTag 2, airtag 2  Ming-Chi Kuo, ceniony analityk zasłynął w świecie technologicznym, zwłaszcza w obszarze produktów Apple ujawnił, kiedy pojawi się najnowszy Apple AirTag 2. AirTag

Zgodnie z analizą Kuo, następna generacja AirTag będzie oferowała bardziej zaawansowaną integrację z nadchodzącymi goglami Apple Vision Pro. Niestety, nie ujawnił on więcej szczegółów na ten temat. Mimo to, taki ruch zdecydowanie wskazuje na rozszerzenie możliwości wykorzystania technologii “obliczeń przestrzennych” w ekosystemie Apple. Nie wiemy jeszcze jakie konkretnie funkcje zostaną dodane do tego gadżetu, ale na pewno będą one zgodne z kierunkiem, w którym Apple zmierza.

Obecny AirTag posiada wbudowany chip U1, który umożliwia precyzyjne śledzenie lokalizacji danego przedmiotu. Kuo przewiduje, że Apple prawdopodobnie wprowadzi unowocześniony układ Ultra Wideband w swoim nadchodzącym iPhone 15. Możliwe jest, że podobna aktualizacja zostanie zastosowana również w AirTag 2, co zdecydowanie podkreśliłoby dążenie Apple do doskonalenia i rozwijania swojego portfolio produktów.

Dyskusja na temat nadchodzącego Apple AirTag 2, chociaż intrygująca, jest wciąż oparta na przypuszczeniach. Obecne ramy czasowe sugerują, że nowy model gadżetu jest zaplanowany na ponad rok od teraz. Oznacza to, że w nadchodzących miesiącach prawdopodobnie pojawi się więcej doniesień i plotek na temat tego urządzenia.

Mimo że prognozy Ming-Chi Kuo często okazują się trafne, zawsze warto pamiętać, że są to jednak przewidywania, a nie konkrety. Pomimo to, mogą one rzucić światło na kierunek, w którym Apple ma zamiar podążać. Biorąc pod uwagę historię innowacyjności firmy, na pewno możemy oczekiwać, że nowa generacja AirTag będzie pełna niespodzianek i ulepszeń, które pomogą nam jeszcze lepiej zintegrować nasze urządzenia w ramach ekosystemu Apple. Tym samym czekamy na więcej szczegółów, które z pewnością pojawią się w nadchodzących miesiącach.

Jeśli uważasz, że 189 zł za AirTag w Polsce to dużo, zapraszamy do kupna o ponad połowę tańszego, a równie skutecznego gadżetu o nazwie MiTag.

Kuo ujawnia, kiedy pojawi się Apple AirTag 2 ciekawostki zamiennik apple airtag, tańsza wersja airtag, lokalizator Apple, kiedy AirTag 2, Apple AirTag 2, airtag 2  Ming-Chi Kuo, ceniony analityk zasłynął w świecie technologicznym, zwłaszcza w obszarze produktów Apple ujawnił, kiedy pojawi się najnowszy Apple AirTag 2. mitag

MiTag, którego zasada działania jest dokładnie taka sama jak AirTag, który tak samo jak lokalizator Apple obsługuje aplikację Znajdź dostępną w iOS możecie kupić za jedyne 79 zł klikając w ten link Gorąco polecamy!

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Średnia ocena 4.7 / 5. Gł: 155

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top