pkp

Mapy Google + kolej: Nowa wymarzona para dla podróżnych

Dla wielu z nas, planowanie podróży zaczyna się od sprawdzenia trasy i połączeń w Mapach Google. Dzięki najnowszej aktualizacji apka stała się jeszcze bardziej przyjazna.

Nowe funkcje wprowadzone przez Mapy Google to odpowiedź na rosnące potrzeby użytkowników, którzy coraz częściej decydują się na podróże pociągami. Integracja z systemem sprzedaży biletów PKP Intercity, bo o tym mowa pozwoli na płynne przejście z procesu planowania trasy do zakupu biletu – wszystko w jednej aplikacji. Dla wielu pasażerów to znaczne ułatwienie, które pozwoli zaoszczędzić czas i energię.

Czym jest nowa funkcja w Mapach Google?

Mapy Google + kolej: Nowa wymarzona para dla podróżnych ciekawostki zakup biletów, wygoda podróżowania, współpraca, transport kolejowy, technologie., technologiczne rozwiązania, podróże kolejowe, planowanie podróży, PKP Intercity, nowoczesność, Mapy Google, innowacje, digitalizacja, aplikacje mobilne, adaptacja  Dla wielu z nas, planowanie podróży zaczyna się od sprawdzenia trasy i połączeń w Mapach Google. Dzięki najnowszej aktualizacji apka stała się jeszcze bardziej przyjazna. mapy google

„Kup bilet” – brzmi prosto, ale za tą prostą nazwą kryje się skomplikowany proces technologiczny. Użytkownik po wybraniu odpowiedniej trasy i pociągu zobaczy możliwość zakupu biletu, który następnie zostanie przekierowany do systemu e-IC PKP Intercity. Całość została tak zaprojektowana, by była intuicyjna i przyjazna nawet dla tych, którzy nie są technologicznie zaawansowani.

Nie jest to pierwsza próba zintegrowania zakupu biletów kolejowych z popularnymi aplikacjami mobilnymi. Już wcześniej podobne rozwiązanie pojawiło się w aplikacji Jakdojade, spotykając się z pozytywnym odbiorem wśród podróżujących. Warto zaznaczyć, że postępująca digitalizacja sprzedaży biletów to odpowiedź na oczekiwania klientów, którzy coraz częściej szukają rozwiązań dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb.

Przenikanie świata technologii z branżą kolejową nie jest nowym zjawiskiem. Jednak skala i zakres tej współpracy, którą obserwujemy obecnie, przekracza dotychczasowe standardy. Tomasz Gontarz, Wiceprezes Zarządu PKP Intercity, podkreśla, jak ważna jest ta integracja dla przewoźnika, a także jak istotne jest wsłuchiwanie się w głos klienta.

Choć Mapy Google to ogromny krok naprzód, PKP Intercity nie spoczywa na laurach. Współpraca z różnorodnymi platformami sprzedaży, takimi jak Infobus czy eTravel, dowodzi, że przewoźnik jest otwarty na innowacje. Dodatkowo, uwzględniając potrzeby tych, którzy wolą tradycyjne formy zakupu, PKP Intercity planuje poszerzyć sieć punktów stacjonarnych, takich jak kioski czy sklepy spożywcze.

Podsumowanie

W erze cyfryzacji i nieustannego postępu technologicznego, firmy, które chcą pozostać konkurencyjne, muszą dostosowywać się do potrzeb swoich klientów. Współpraca Map Google z PKP Intercity to przykład takiej adaptacji. Dzięki niej podróżowanie pociągiem staje się jeszcze prostsze i bardziej dostępne dla każdego z nas.

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 5 / 5. Gł: 188

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top