tiktok

Nie tylko filmy i zdjęcia, od dziś na TikTok można publikować również tekst

Znany do tej pory przede wszystkim jako platforma do publikowania krótkich klipów wideo, TikTok wprowadza istotne zmiany. Pojawiła się opcja publikacji tekstu.

Początkowo skupiający się na filmach, z czasem urozmaicał swoją ofertę, umożliwiając również dodawanie zdjęć oraz tzw. historii. W najnowszym posunięciu, które nieco zaskakuje, TikTok ogłosił, że od teraz jego użytkownicy mają możliwość publikowania postów tekstowych. Tym samym TikTok staje się bardziej podobny do innych portali społecznościowych, takich jak na przykład Twitter.

Zdaniem TikToku, dodanie opcji publikacji tekstów ma na celu ułatwienie użytkownikom dzielenia się swoimi myślami oraz wyrażania kreatywności. Firma zauważa, że już do tej pory jej użytkownicy wykorzystywali możliwość umieszczania tekstów, choćby w komentarzach czy pod filmami.

TikTok wprowadza możliwość publikacji tekstu

Nie tylko filmy i zdjęcia, od dziś na TikTok można publikować również tekst ciekawostki tiktok snap, tiktok downloader, TikTok, publikacja tekstu na tiktok, posty tekstowe na tiktok  Znany do tej pory przede wszystkim jako platforma do publikowania krótkich klipów wideo, TikTok wprowadza istotne zmiany. Pojawiła się opcja publikacji tekstu. tiktok tekst

“Tekst stanowi najnowsze rozszerzenie naszych narzędzi do tworzenia treści, dzięki którym twórcy mogą łatwiej dzielić się swoimi historiami, wierszami, przepisami czy innymi treściami pisarskimi za pośrednictwem TikToka” – podkreśla przedstawiciel firmy. “Posty tekstowe to prosta metoda na udostępnianie treści, co sprawia, że proces ten jest teraz łatwiejszy niż kiedykolwiek”.

Przy tworzeniu nowego TikToka użytkownik ma teraz do wyboru trzy możliwości: Zdjęcia, Filmy i Tekst. Po wybraniu opcji Tekst, pojawiają się narzędzia do wprowadzania i formatowania tekstu. Użytkownicy mają do wyboru różne czcionki, a także mogą zmieniać kolor i wyrównanie tekstu. “Dzięki tym funkcjom Twoje teksty są równie dynamiczne i interaktywne, jak posty z filmami czy zdjęciami” – zauważa przedstawiciel TikToka.

Posty tekstowe mogą być dodatkowo uzupełniane o naklejki, hashtagi, kolorowe tła, efekty dźwiękowe czy utwory muzyczne. Takie posty pojawiają się na kanale użytkownika podobnie jak materiały filmowe czy zdjęcia, wypełniając cały ekran.

Wprowadzenie możliwości publikacji tekstów na TikToku może wydawać się nieco niespodziewane. Niemniej jednak, firma prawdopodobnie pragnie w ten sposób skorzystać na odejściu użytkowników z Twittera (obecnie znanego jako X), którzy zdecydowali się na taki krok po wprowadzeniu przez Elona Muska pewnych zmian. W podobny sposób postąpiła Meta, która po uruchomieniu Threads, nowej aplikacji do mikroblogowania od Instagrama, również dąży do przyciągnięcia użytkowników, szukających alternatyw dla tradycyjnych portali społecznościowych.

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 5 / 5. Gł: 122

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top