iphone14 etui

Nowe ekologiczne etui dla iPhone 15 Pro na pierwszych zdjęciach

Kilka dni temu informowaliśmy, że Apple zmierza w kierunku wycofania swoich klasycznych skórzanych etui dla iPhone’ów na rzecz bardziej ekologicznych rozwiązań.

Teraz dzięki najnowszym informacjom, przeciekom, które pojawiły się w sieci, zyskujemy pewien wgląd w to, co być może czeka użytkowników w najbliższej przyszłości.

W nowo opublikowanych zdjęciach można zauważyć, że Apple zamierza wykorzystać materiał, który na pierwszy rzut oka wydaje się być połączeniem silikonu i tkaniny przypominającej Alcantarę.

Nowe ekologiczne etui dla iPhone 15 Pro

Nowe ekologiczne etui dla iPhone 15 Pro na pierwszych zdjęciach ciekawostki Zrównoważoność, trendy, technologia, Przełom, ochrona środowiska, Nowości, Nowe ekologiczne etui, luksus, iPhone, innowacja, etui dla iPhone 15 pro, etui dla iPhone 15, Ekologiczne rozwiązania, design, Apple, Alcantara, Akcesoria smartfonów  Kilka dni temu informowaliśmy, że Apple zmierza w kierunku wycofania swoich klasycznych skórzanych etui dla iPhone'ów na rzecz bardziej ekologicznych rozwiązań. etui 1

Ten ostatni materiał zyskał ostatnio na popularności, zwłaszcza w segmencie luksusowych pojazdów, gdzie jest używany do wykończenia wnętrz, w tym tapicerki na siedzenia. Choć na razie nie mamy potwierdzenia, czy faktycznie jest to Alcantara czy jakiś inny, bardziej zrównoważony surowiec, jasne jest, że firma pragnie wprowadzić znaczące zmiany w swojej ofercie akcesoriów.

Nowe ekologiczne etui dla iPhone 15 Pro na pierwszych zdjęciach ciekawostki Zrównoważoność, trendy, technologia, Przełom, ochrona środowiska, Nowości, Nowe ekologiczne etui, luksus, iPhone, innowacja, etui dla iPhone 15 pro, etui dla iPhone 15, Ekologiczne rozwiązania, design, Apple, Alcantara, Akcesoria smartfonów  Kilka dni temu informowaliśmy, że Apple zmierza w kierunku wycofania swoich klasycznych skórzanych etui dla iPhone'ów na rzecz bardziej ekologicznych rozwiązań. etui 2

W przeszłości, uaktualnienia etui oferowane przez Apple zazwyczaj ograniczały się do wprowadzenia nowych kolorów lub drobnych poprawek konstrukcyjnych. Tym razem jednak mówimy o zdecydowanie większym przełomie. Nie tylko materiał, ale również design etui sugeruje, że zmiany będą znaczące. Możliwe, że za tymi decyzjami stoi dążenie do zminimalizowania wpływu produkcji na środowisko, co jest zgodne z wcześniejszymi inicjatywami firmy w kierunku zrównoważonego rozwoju.

Nowe ekologiczne etui dla iPhone 15 Pro na pierwszych zdjęciach ciekawostki Zrównoważoność, trendy, technologia, Przełom, ochrona środowiska, Nowości, Nowe ekologiczne etui, luksus, iPhone, innowacja, etui dla iPhone 15 pro, etui dla iPhone 15, Ekologiczne rozwiązania, design, Apple, Alcantara, Akcesoria smartfonów  Kilka dni temu informowaliśmy, że Apple zmierza w kierunku wycofania swoich klasycznych skórzanych etui dla iPhone'ów na rzecz bardziej ekologicznych rozwiązań. etui 3

Warto też zauważyć, że jeżeli te etui faktycznie zostaną wprowadzone na rynek, mogą one wpłynąć na całą branżę akcesoriów do smartfonów. Inni producenci z pewnością zwrócą uwagę na to, jak konsumenci zareagują na te nowości, i być może również zaczną poszukiwać bardziej zrównoważonych materiałów dla swoich produktów.

Ostateczne potwierdzenie co do materiału i designu nowych etui iPhone 15 Pro zapewne poznamy tylko po oficjalnej prezentacji ze strony Apple. Niemniej jednak, wyciek ten już teraz daje nam do zrozumienia, że znaczące zmiany są na horyzoncie, i że korporacja z Cupertino nie zamierza spoczywać na laurach w kontekście innowacji.

Z pewnością będziemy kontynuować śledzenie tego tematu i informować Was o wszelkich nowościach, jak tylko się pojawią.

Źródło:

Średnia ocena 4.9 / 5. Gł: 178

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top