iphone14 etui

Nowe materiałowe etui od Apple dla iPhone 15 będą dostępne w 10 kolorach

Według najnowszych doniesień od informatora “Kosutami”, Apple zamierza wprowadzić na rynek serię materiałowych etui o nazwie „FineWoven” dla iPhone 15 w 10 kolorach.

Te etui mają zastąpić skórzane wersje, które dotychczas były dostępne w ofercie firmy. Niezaprzeczalną zaletą będzie to, że nowa linia materiałowych etui będzie dostosowana kolorystycznie do najnowszej generacji pasków do Apple Watch, co zapewni spójny wygląd dla użytkowników obu produktów.

Kosutami zdradził, że etui „FineWoven” będą oferowane w bogatej palecie dziesięciu kolorów, co pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie. Obejmuje to zarówno klasyczne odcienie jak czarny i taupe, jak również bardziej odważne, takie jak Pacific Blue i Wisteria.

Nowe materiałowe etui od Apple dla iPhone 15 będą dostępne w 10 kolorach ciekawostki iPhone 15, Fine Woven, etui, Apple  Według najnowszych doniesień od informatora "Kosutami", Apple zamierza wprowadzić na rynek serię materiałowych etui o nazwie „FineWoven” dla iPhone 15 w 10 kolorach. etui

Ta różnorodność kolorów umożliwi użytkownikom personalizację ich urządzeń zgodnie z własnym gustem i stylem. Co więcej, etui mają wykończenie gumowe na krawędziach, które jest delikatnie ciemniejsze niż kolor głównego materiału, dodając tym samym subtelny kontrast.

Interesujące jest, że Kosutami podkreślił, iż materiał „FineWoven” został oficjalnie zatwierdzony przez Apple jako nazwa dla nowej serii etui. To sugeruje, że firma zamierza mocno zainwestować w tę linię produktów, co może również oznaczać wycofanie się z tradycyjnych skórzanych etui. Wcześniejsze plotki wskazywały, że Apple może rzeczywiście zaniechać produkcji skórzanych etui w ramach swojej strategi.

Kosutami, który już wcześniej donosił o planach Apple dotyczących nowego paska do Apple Watch Series 9, teraz ujawnił, że pasek będzie wykonany z tego samego materiału, co etui „FineWoven”. Ponadto, cena nowego paska z magnetyczną klamrą ma wynosić 99 dolarów, co umieszcza go w tej samej kategorii cenowej co istniejące pętle Solo.

Ostateczne potwierdzenie tych informacji można spodziewać się 12 września na konferencji pod hasłem „Wonderlust”. W trakcie tego wydarzenia oczekiwane jest także oficjalne przedstawienie iPhone’a 15 w różnych wersjach, a także nowej generacji Apple Watch oraz różnorodnych akcesoriów, w tym wspomnianych etui „FineWoven”.

Jest więc oczywiste, że Apple chce kontynuować trend spójności i elegancji w swojej ofercie, zapewniając jednocześnie większą różnorodność i personalizację. Z pewnością wiele osób jest ciekawych, jak ta nowa linia produktów będzie przyjęta przez rynek i czy materiałowe etui zyskają taką samą popularność jak ich skórzane odpowiedniki.

Źródło:

Średnia ocena 4.8 / 5. Gł: 153

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top