etui1

Nadchodzą nowe kolory etui do iPhone 14

Informator Majina Bu, poinformował, że nadchodzą nowe kolory etui do iPhone 14. Kolory bedą dwa i pojawią się w ramach nadchodzącej kolekcji wiosennej.

Zdaniem informatora, Apple planuje wprowadzić dwa nowe kolory do swojej kolekcji skórzanych etui na iPhone 14 w ramach nadchodzącej kolekcji wiosennej. Nowe kolory to Deep Violet i Golden Brown, które oba były już oferowane w przeszłości przez Apple.

Nowe kolory etui do iPhone 14

Nadchodzą nowe kolory etui do iPhone 14 ciekawostki wiosenna kolekcja Apple, skórzane etui do iPhone 14 Pro, nowe kolory etui do iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max, Etui do iPhone 14, 2023  Informator Majina Bu, poinformował, że nadchodzą nowe kolory etui do iPhone 14. Kolory bedą dwa i pojawią się w ramach nadchodzącej kolekcji wiosennej. etui ip14

Głęboki fiolet był już dostępny w serii skórzanych etui na iPhone 12, podczas gdy Złoty brąz jest opcją, która wciąż jest dostępna dla serii skórzanych etui na iPhone 13. Ponadto, Apple oferuje skórzany portfel MagSafe na iPhone’a oraz skórzany breloczek AirTag w tym samym kolorze.

Apple już wcześniej wykorzystywało kolory etui na iPhone’a, więc ta plotka jest wiarygodna. Przykładowo, opcja kolorystyczna dla skórzanego etui iPhone 14, jaką jest Forest Green, była wcześniej dostępna dla skórzanego etui iPhone’a 11.

Aktualnie dostępne opcje kolorystyczne dla etui na iPhone’a 14 to Ink, Shadow Earth, Forest Green, Midnight i Orange. Wprowadzenie nowych kolorów z pewnością zwiększy wybór dla użytkowników, którzy chcą spersonalizować swój iPhone.

Nie ma jeszcze oficjalnej potwierdzonej informacji od Apple, kiedy nowe kolory etui na iPhone’a 14 zostaną wprowadzone. Jednakże, zwykle firma prezentuje nowe kolekcje wiosenne w marcu, więc możemy się spodziewać, że ogłoszenie tych kolorów nastąpi w najbliższych dniach.

Wprowadzenie nowych kolorów etui do iPhone 14 może być dla wielu użytkowników ciekawą opcją, szczególnie dla tych, którzy lubią spersonalizować swoje urządzenia. Apple od lat oferuje szeroki wybór akcesoriów do swoich produktów, więc wprowadzenie nowych kolorów etui nie jest niczym nowym. Jesteśmy zatem ciekawi, jak będą wyglądać nowe kolory i czy zyskają one popularność wśród użytkowników.

Oczywiście gdy tylko nowe kolory etui pojawią się w ofercie Apple od razu damy Wam znać. Dla przypomnienia dodamy, że w tym tygodniu najprawdopodobniej do oferty firmy Apple trafi również żółty iPhone 14. Informowaliśmy Was o tym kilka dni temu.

Czytaj także:
Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top