icloud 1

Nowe opcje iCloud+ od Apple: Więcej pamięci, więcej prywatności!

Firma Apple zapowiedziała wprowadzenie nowych opcji w zakresie pojemności pamięci masowej w usłudze iCloud+. Co się zmieniło?

Oprócz istniejących planów subskrypcji, które oferują od 5 GB bezpłatnej przestrzeni dyskowej do 2 TB w opcji płatnej, teraz pojawią się dwie dodatkowe opcje: 6 TB oraz 12 TB.

Każdy posiadacz konta Apple ID otrzymuje domyślnie 5 GB przestrzeni dyskowej w chmurze. Dotychczasowe plany płatnej subskrypcji iCloud+ obejmowały możliwość zwiększenia tej pojemności do 50 GB za miesięczną opłatę 0,99 USD, 200 GB za 2,99 USD, czy też 2 TB za 9,99 USD. Nowością jest wprowadzenie jeszcze większych poziomów pamięci masowej. Za kwotę 29,99 USD miesięcznie użytkownicy będą mieli dostęp do 6 TB pamięci, a za 59,99 USD do 12 TB.

Nowe opcje iCloud+ od Apple: Więcej pamięci, więcej prywatności! ciekawostki nowe pojemności iCloud+, nowe opcje w iCloud+, iCloud  Firma Apple zapowiedziała wprowadzenie nowych opcji w zakresie pojemności pamięci masowej w usłudze iCloud+. Co się zmieniło? iCloud 1

Warto podkreślić, że wszystkie płatne plany iCloud+ zawierają dodatkowe funkcje, jak iCloud Private Relay, Hide My Email i możliwość korzystania z własnych domen emailowych. Usługi te znacząco zwiększają poziom prywatności i bezpieczeństwa korzystania z chmury.

Oferowane przez Apple rozwiązania są warte uwagi zwłaszcza dla osób, które już wykorzystały maksymalną dostępną pojemność w ramach dotychczasowych planów iCloud+ oraz subskrypcji Apple One. Dzięki nowym opcjom mogą oni zyskać znacznie więcej miejsca na przechowywanie danych, co jest szczególnie ważne dla profesjonalistów i firm korzystających z usług Apple w celach biznesowych.

Porównując ofertę Apple z konkurencyjnymi usługami, takimi jak Google Cloud, można zauważyć, że cena za podobne poziomy pamięci jest konkurencyjna. Google oferuje 5 TB i 10 TB odpowiednio za 24,99 USD i 49,99 USD. Apple, oferując 6 TB i 12 TB, z pewnością dąży do wzmocnienia swojej pozycji na rynku usług chmurowych.

Podobnie jak w przypadku wcześniejszych planów iCloud+, również nowe opcje umożliwiają współdzielenie pamięci masowej przez maksymalnie sześć osób, dzięki funkcji Chmury Rodzinnej. To sprawia, że nowe plany są atrakcyjną opcją nie tylko dla pojedynczych użytkowników, ale także dla rodzin i małych zespołów.

W skrócie: Wprowadzenie nowych poziomów pamięci masowej w usłudze iCloud+ to krok, który z pewnością spotka się z pozytywnym odzewem ze strony użytkowników, zwłaszcza tych, którzy potrzebują dodatkowego miejsca na przechowywanie danych. Planowane jest udostępnienie nowych planów w poniedziałek, 18 września. To wydarzenie stanowi kolejny element rosnącej oferty usług chmurowych od Apple, zwiększający jej atrakcyjność i funkcjonalność.

Źródło:

Średnia ocena 4.7 / 5. Gł: 132

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top