Oto nowości, które już wkrótce pojawią się w Mapach Google na iOS ciekawostki Mapy Google, iOS, Google Maps, Aktualizacja  Mapy Google na iOS zostaną wkrótce zaktualizowane o kilka nowych funkcji, w tym natywną obsługę zegarka Apple Watch. GoogleMaps 1300x700

Oto nowości, które już wkrótce pojawią się w Mapach Google na iOS

Mapy Google na iOS zostaną wkrótce zaktualizowane o kilka nowych funkcji, w tym natywną obsługę zegarka Apple Watch.

Nowa wersja Map Google zawiera bardziej szczegółową mapę nawigacyjną, która ma ułatwić poruszanie się po nieznanych drogach. Mapy Google będą też pokazywać sygnalizację świetlną i znaki stopu, a także poprawione szczegóły, takie jak obrysy budynków i interesujące miejsca. W niektórych miastach Google będzie podawać jeszcze więcej informacji, takich jak kształt i szerokość ulicy. Funkcja ta będzie dostępna dla użytkowników systemów iOS i CarPlay w wybranych krajach w najbliższych tygodniach.

Na trasach, na których częścią trasy są drogi płatne, Mapy Google będą teraz podawać szacunkową cenę opłaty za przejazd przed rozpoczęciem nawigacji. Aplikacja będzie pokazywać zarówno trasy płatne, jak i bezpłatne, przy czym użytkownicy nadal będą mogli korzystać z opcji “unikaj opłat za przejazd”, aby zawsze widzieć trasy darmowe. Opłaty drogowe będą dostępne na 2 000 dróg płatnych w USA, Indiach, Japonii i Indonezji, a w najbliższych miesiącach pojawią się kolejne kraje.

Oto nowości, które już wkrótce pojawią się w Mapach Google na iOS ciekawostki Mapy Google, iOS, Google Maps, Aktualizacja  Mapy Google na iOS zostaną wkrótce zaktualizowane o kilka nowych funkcji, w tym natywną obsługę zegarka Apple Watch. GoogleMaps 1

Firma Google w kolejnej aktualizacji doda również nową funkcję dla zegarka Apple Watch, która umożliwia użytkownikom otrzymywanie wskazówek dojazdu do Map Google bezpośrednio na zegarku. Gdy tylko funkcja zostanie uruchomiona, użytkownicy będą mogli stuknąć łącze do Map Google na Apple Watchu, a następnie rozpocząć nawigację bez konieczności podłączania iPhone’a. Dostępna będzie również komplikacja “Zabierz mnie do domu”, ułatwiająca szybkie uzyskanie wskazówek dotyczących powrotu do wcześniej określonego miejsca.

Wśród innych nowych funkcji pojawi się także nowy widget Map Google, który pozwoli użytkownikom zobaczyć wycieczki dodane do zakładki ulubionych. Widżet wyświetli czas przybycia, następny czas odjazdu dla wcześniej określonej podróży oraz sugerowaną trasę podczas jazdy.

Istniejący widget wyszukiwania Map Google zostanie zaktualizowany, aby był mniejszy. Po skonfigurowaniu użytkownicy będą mogli także korzystać ze skrótów Siri. Wystarczy powiedzieć “Hey Siri, get directions” lub “Hey Siri, search in Google Maps”, aby skorzystać z nowej funkcji. Wszystkie te nowe funkcje będą dostępne do lata.

Aplikacja Mapy Google jest dostępna bezpłatnie w App Store.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top