Pierwsze urządzenia Apple z ekranami OLED pojawią się na początku 2022 roku polecane, ciekawostki OLED, MacBook, iPad Air, Apple  Laptopy i tablety firmy Apple, które pojawią się w 2022 roku otrzymają ekrany OLED. Poinformowano o tym w tajwańskiej publikacji branżowej DigiTimes, powołując się na źródła w łańcuchu dostaw. OLED 1

Pierwsze urządzenia Apple z ekranami OLED pojawią się na początku 2022 roku

Laptopy i tablety firmy Apple, które pojawią się w 2022 roku otrzymają ekrany OLED. Poinformowano o tym w tajwańskiej publikacji branżowej DigiTimes, powołując się na źródła w łańcuchu dostaw.

Według DigiTimes pierwszym urządzeniem OLED będzie 10,9-calowy iPad Air, którego Apple planuje zaktualizować na początku 2022 roku. Produkcja urządzenia rozpocznie się w czwartym kwartale tego roku. Oprócz nowego iPada Air firma rozważa również zastosowanie ekranów OLED w 12,9-calowym iPadzie Pro i 16-calowym MacBooku Pro.

Pierwsze urządzenia Apple z ekranami OLED pojawią się na początku 2022 roku polecane, ciekawostki OLED, MacBook, iPad Air, Apple  Laptopy i tablety firmy Apple, które pojawią się w 2022 roku otrzymają ekrany OLED. Poinformowano o tym w tajwańskiej publikacji branżowej DigiTimes, powołując się na źródła w łańcuchu dostaw. iPadPro 10

Warto zauważyć, że wielu ?informatorów? wielokrotnie mówiło o wypuszczeniu tabletów i laptopów z wyświetlaczami mini-LED, a nie było żadnych informacji o przejściu na OLED. Jednak DigiTimes twierdzi, że te dwie technologie będą istnieć obok siebie, ?każda skierowana do innej grupy klientów?.

Czy ktoś z Was czeka na iPada lub MacBook a z ekranem OLED?

Więcej o iOS 14.5 / iPadOS 14.5

iOS14.5 / iPadOS14.5 beta 3

iOS14.5 / iPadOS14.5 beta 2

iOS14.5 / iPadOS14.5 beta 1

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry