iOS 14.5 beta

Apple wyjaśnia, że iOS 14.5 nie pozwala ustawić ?domyślnego? odtwarzacza muzyki

W pierwszej becie iOS 14.5 firma Apple dodała sprytną opcję, która jak wszyscy myśleli pozwala na zmianę domyślnego odtwarzacza muzyki w iPhone. Jak się okazuje tak nie jest.

Apple wyjaśniło, że nowość opiera się na inteligencji Siri, co oznacza, że ??Siri uczy się lepiej rozumieć nasze nawyki związane ze słuchaniem. Na przykład, jeśli poprosimy Siri o odtworzenie utworu, albumu lub wykonawcy, ta zapyta nas z której usługi chcemy skorzystać. Jednak nasza odpowiedź nie oznacza, że ??ta konkretna usługa stanie się ?domyślną? .

Apple wyjaśnia, że iOS 14.5 nie pozwala ustawić ?domyślnego? odtwarzacza muzyki polecane, ciekawostki iOS 14.5, domyślna usługa muzyczna w iOS 14.5  W pierwszej becie iOS 14.5 firma Apple dodała sprytną opcję, która jak wszyscy myśleli pozwala na zmianę domyślnego odtwarzacza muzyki w iPhone. Jak się okazuje tak nie jest. IMG 2968

Apple zwraca również uwagę, że w iOS nie ma ustawień, w których użytkownicy mogą konfigurować ?domyślną? usługę muzyczną, jak ma to miejsce w przypadku poczty e-mail i aplikacji przeglądarki.

Mówiąc bardziej ogólnie, funkcja ta jest pomocą dla Siri, która ma się nauczyć naszych muzycznych i pozamuzycznych nawyków. Na przykład asystentka dzięki tej nowości może się dowiedzieć, że wolimy słuchać muzyki w Spotify, a audiobooków i podcastów w aplikacji Apple Podcast.

Nowość dostępna będzie w systemie iOS 14.5, który najprawdopodobniej zostanie oficjalnie wypuszczony pod koniec miesiąca.

Więcej o iOS 14.5 / iPadOS 14.5

iOS14.5 / iPadOS14.5 beta 3

iOS14.5 / iPadOS14.5 beta 2

iOS14.5 / iPadOS14.5 beta 1

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top