bateria 3

Pojemność baterii wszystkich modeli iPhone 15

Wszystko wskazuje na to, że nadchodząca seria smartfonów Apple, iPhone 15, ustanowi nowe standardy żywotności baterii w branży telefonów komórkowych.

Według doniesień przekazanych przez pracownika fabryki Foxconn do chińskich mediów ITHome, który jest bezpośrednio związany z produkcją tych urządzeń, nowa generacja iPhone’ów będzie wyposażona w baterie o znacząco większej pojemności niż te używane w poprzednich modelach, w tym w obecnej serii iPhone 14.

Szczegóły dotyczące wzrostu pojemności baterii sugerują, że Apple nie tylko zdecydowało się na powiększenie fizycznej wielkości urządzeń, ale też skupiło się na optymalizacji wydajności energetycznej nowych procesorów A16 i A17 Bionic. To połączenie czynników ma przynieść znaczące korzyści w postaci przedłużonej żywotności baterii.

Pojemność baterii iPhone 15 | iPhone 15 Pro

Pojemność baterii wszystkich modeli iPhone 15 ciekawostki żywotność baterii, wzrost, wydajność energetyczna, procesor, pojemność baterii iPhone 15 Pro Max, pojemność baterii iPhone 15 pro, pojemność baterii iPhone 15 Plus, pojemność baterii iPhone 15, pojemność baterii, pojemnosć, pamięć wewnętrzna, model, jaka jest pojemność baterii iPhone 15 Pro Max, iphone 15 pro max, iphone 15 pro, iPhone 15 Plus, iPhone 15, bateria, Apple, A17 Bionic, a16 bionic  Wszystko wskazuje na to, że nadchodząca seria smartfonów Apple, iPhone 15, ustanowi nowe standardy żywotności baterii w branży telefonów komórkowych. iphone15ultra 3

Według nieoficjalnych informacji, pojemność baterii w iPhone 15 ma wzrosnąć o 18%, osiągając poziom 3877 mAh, w porównaniu do 3279 mAh w iPhone 14. W przypadku modeli iPhone 15 Plus i iPhone 15 Pro przyrost wynosi 14%, z pojemnością odpowiednio 4912 mAh i 3650 mAh. Natomiast flagowy model, iPhone 15 Pro Max, będzie miał baterię o pojemności 4852 mAh, co stanowi wzrost o 12% w stosunku do poprzednika.

Pojemność baterii wszystkich modeli iPhone 15 ciekawostki żywotność baterii, wzrost, wydajność energetyczna, procesor, pojemność baterii iPhone 15 Pro Max, pojemność baterii iPhone 15 pro, pojemność baterii iPhone 15 Plus, pojemność baterii iPhone 15, pojemność baterii, pojemnosć, pamięć wewnętrzna, model, jaka jest pojemność baterii iPhone 15 Pro Max, iphone 15 pro max, iphone 15 pro, iPhone 15 Plus, iPhone 15, bateria, Apple, A17 Bionic, a16 bionic  Wszystko wskazuje na to, że nadchodząca seria smartfonów Apple, iPhone 15, ustanowi nowe standardy żywotności baterii w branży telefonów komórkowych. iphone15 bateria

Równie ważne jest to, że według tych samych źródeł, Apple podniesie minimalną pamięć wewnętrzną w modelach iPhone 15 Pro i iPhone 15 Pro Max do 256 GB, eliminując opcje z 128 GB. To wydaje się stanowić kolejną istotną różnicę między modelami podstawowymi a tymi bardziej zaawansowanymi.

Powyższe informacje zdają się potwierdzać wcześniejsze przypuszczenia, które sugerowały, że Apple zamierza skupić się na ulepszaniu żywotności baterii w swoich nadchodzących smartfonach. Jeżeli te doniesienia okażą się prawdziwe, iPhone 15 może faktycznie okazać się urządzeniem o najdłuższej żywotności baterii w historii smartfonów.

Choć wszelkie informacje należy traktować z pewnym sceptycyzmem, do momentu oficjalnej prezentacji nowych modeli, której spodziewamy się we wrześniu, podane przez pracownika Foxconn dane zdają się być obiecujące. Z niecierpliwością czekamy na dalsze wieści i na to, jak Apple udoskonalił swoje flagowe produkty.

Co o tym myślisz? Koniecznie daj nam znać w komentarzach!

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 167

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top