iphone15plus 5

Premiera iPhone 15 | 15 Pro opóźniona?

Rok 2020 zostanie na długo w pamięć wielu z nas, głównie z powodu globalnej pandemii COVID-19. Ale nie tylko. Wydarzyło się tym roku coś jeszcze.

Dla wielu entuzjastów technologii, a w szczególności zwolenników marki Apple, ten rok pozostanie również niezapomniany z powodu wprowadzenia na rynek wielu nowości, takich jak HomePod mini, odświeżony iPad Air, czy też nowa linia iPhone’ów 12 | 12 Pro, które zadebiutowały nieco później, niż to miało miejsce w poprzednich latach. Premiera tych urządzeń została przesunięta na październik i listopad, zamiast zwykle oczekiwanego września. W tym kontekście warto przypomnieć, że Wamsi Mohan, analityk Bank of America, przewidział te opóźnienia z dużym wyprzedzeniem.

Zaskakująco, Mohan wydaje się powtarzać ten sam scenariusz, twierdząc, że wprowadzenie na rynek nadchodzących modeli iPhone 15 | 15 Pro również ulegnie opóźnieniu.

Premiera iPhone 15 | iPhone 15 Pro opóźniona?

Premiera iPhone 15 | 15 Pro opóźniona? ciekawostki Wamsi Mohan, Rok 2020, prezentacja, Premiera, pandemia COVID-19, opóźnienie wprowadzenia, opoznienie, iphone 15 pro, iPhone 15, iPhone 12 Pro, iPhone 12, iPad Air, homepod mini, Bank of America, Apple, analityk  Rok 2020 zostanie na długo w pamięć wielu z nas, głównie z powodu globalnej pandemii COVID-19. Ale nie tylko. Wydarzyło się tym roku coś jeszcze. iPhone15 makieta

Informacje, które otrzymuje od swoich źródeł, prawdopodobnie bezpośrednio od Apple, sugerują, że jest powód do niezadowolenia wśród czołowych urzędników firmy z Cupertino. Kontrole, które przeprowadzili oni w fabrykach ich podwykonawców, miały wykazać, że produkcja nowych iPhone’ów nie przebiega zgodnie z harmonogramem i wygląda na to, że nie unikniemy opóźnienia wprowadzenia na rynek nowej generacji tych smartfonów.

Mohan przewiduje jednak, że opóźnienie będzie krótsze niż w 2020 roku. Konkretnie, sugeruje on, że nowe iPhone 15 | iPhone 15 Pro zostaną wprowadzone na rynek pod koniec października, a nie pod koniec września, co jest zgodne z wcześniejszymi zwyczajami firmy. W teorii, nie powinno to stanowić większego problemu dla klientów czy sprzedawców. Dla porównania, modele iPhone 12 i 12 Pro trafiły do sprzedaży 23 października 2020 roku, a modele iPhone 12 mini i 12 Pro Max dopiero 13 listopada.

Jednak pytanie pozostaje: czy przewidywania Mohana się sprawdzą? Czy rzeczywiście dojdzie do opóźnienia wprowadzenia na rynek iPhone’ów 15 | 15 Pro? Czy może, pomimo wszystko, sprzedaż rozpocznie się w tradycyjnym terminie? Odpowiedzi na te pytania uzyskamy najprawdopodobniej na początku września podczas oficjalnej prezentacji serii iPhone 15.

A co wy o tym myślicie? Dajcie koniecznie znać w komentarzach.

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 4.7 / 5. Gł: 122

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top