Problemy z aktywacją iPhone, iPad i innych urządzeń Apple polecane, ciekawostki problem z aktywacją, iPhone, aktywacja iPhone, aktywacja ipad  Nie możesz aktywować nowego iPhone, iPad, HomePod czy Apple Watch? Jeśli tak, to się nie martw, nie jesteś sam. Problem jest po stronie Apple. blokada iCloud

Problemy z aktywacją iPhone, iPad i innych urządzeń Apple

Nie możesz aktywować nowego iPhone, iPad, HomePod czy Apple Watch? Jeśli tak, to się nie martw, nie jesteś sam. Problem jest po stronie Apple.

Od ponad 24 godzin niektórzy użytkownicy zgłaszają problemy z aktywacją nowych urządzeń.

Problemy z aktywacją iPhone, iPad i innych urządzeń Apple polecane, ciekawostki problem z aktywacją, iPhone, aktywacja iPhone, aktywacja ipad  Nie możesz aktywować nowego iPhone, iPad, HomePod czy Apple Watch? Jeśli tak, to się nie martw, nie jesteś sam. Problem jest po stronie Apple. 1@2x 9

Według strony Apple ?Stan systemu?, problem występuje od wczoraj od godziny 10:45. Awaria dotyczy konta iCloud i logowania, więc osoby, które otrzymały w prezencie Apple Watch, iPhone, iPad lub HomePod mogą mieć problem z aktywacją swojego nowego gadżetu od Apple.

Problem jest najprawdopodobniej związany z dużym ruchem ze strony nowych użytkowników, którzy otrzymali swoje nowe iUrządzenia i chcą je po prostu aktywować w celu uruchomienia. Jeśli masz podobny problem, to radzimy odczekać kilka godzin i powtórzyć operację później.

Dajcie znać w komentarzach, czy ktoś z Was miał lub ma podobny problem.

AKTUALIZACJA

Problem został rozwiązany.


Sztuczki i triki w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry