MobileTSS

MobileTSS – sprawdzanie stanu oprogramowania Apple

MobileTSS to niedawno wydana aplikacja, która z pewnością przyda się nie jednemu zwolennikowi Jailbreak.

Jej głównym celem jest sprawdzanie stanu weryfikacji oprogramowania Apple na ich serwerach. Dzięki temu będziemy wiedzieli czy możemy wrócić do wybranej wersji.

MobileTSS - sprawdzanie stanu oprogramowania Apple cydia-i-jailbreak MobileTSS, jailbreak, Aplikacja  MobileTSS to niedawno wydana aplikacja, która z pewnością przyda się nie jednemu zwolennikowi Jailbreak. MobileTSS ikona.PNG 650x316

Program jest bardzo prosty i intuicyjny, na pierwszej stronie interfejsu pojawią się wersje iOS, a dalsze to niestandardowe oprogramowanie, prawdopobnie zapis plików SHSH i Ustawienia.
Podczas pierwszego uruchomienia zostaniemy poproszeni o wpisanie ECID naszego urządzenia. Dzięki temu będziemy mogli bezpośrednio z programu zapisać pliki SHSH.

MobileTSS - sprawdzanie stanu oprogramowania Apple cydia-i-jailbreak MobileTSS, jailbreak, Aplikacja  MobileTSS to niedawno wydana aplikacja, która z pewnością przyda się nie jednemu zwolennikowi Jailbreak. MobileTSS.PNG 650x205

Czasy niestandardowych iOS “gotowanych” przez sn0wbreeze już dawno minęły, więc z pewnością nic nie znajdziemy w tej zakładce. Przynajmniej tak było w przypadku mojego iPada Air.

MobileTSS - sprawdzanie stanu oprogramowania Apple cydia-i-jailbreak MobileTSS, jailbreak, Aplikacja  MobileTSS to niedawno wydana aplikacja, która z pewnością przyda się nie jednemu zwolennikowi Jailbreak. MobileTSS Ustawienia 263x350

Ustawienia aplikacji pozwalają na wpisanie ECID, ponieważ nie jest to obowiązkowe podczas pierwszego uruchomienia oprogramowania. Ponadto możemy również włączyć wyświetlanie starszych wersji iOS, do których nie da się wrócić bez wcześniej zapisanych plików SHSH.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top