galaxys23

Samsung Galaxy S23 Ultra ma problemy ze stabilizacją obrazu

Samsung Galaxy S23 Ultra to jedno z najnowszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń mobilnych na rynku, z szerokim wachlarzem funkcji i zaawansowanych możliwości fotograficznych.

Jednym z najważniejszych aspektów aparatu jest stabilizacja obrazu, która zapewnia ostrość zdjęć i eliminuje drgania podczas filmowania. Niestety, według niektórych użytkowników, ten flagowy smartfon Samsunga ma problemy z OIS, które wpływają na jakość fotografii i wideo.

Wiele osób zwróciło uwagę, że Galaxy S23 Ultra ma problemy z stabilizacją obrazu podczas robienia zdjęć, szczególnie w nocy lub przy słabym oświetleniu. Użytkownicy zauważyli, że podczas robienia zdjęć w trybie normalnym, obraz na ekranie jest nieostry, a kolorowe smugi pojawiają się wzdłuż krawędzi. Tryb portretowy także ma podobne problemy, chociaż są one mniej widoczne. To jest całkiem zaskakujące, ponieważ ten tryb powinien oferować lepszą stabilizację i bardziej naturalne tło.

Ponadto, użytkownicy zgłaszają, że w trybie nagrywania wideo stabilizacja działa zgodnie z oczekiwaniami, ale podczas robienia zdjęć jest ona nieefektywna. To sugeruje, że problem może wynikać z błędów programowych lub ustawień aparatu.

Samsung Galaxy S23 Ultra ma problemy ze stabilizacją obrazu ciekawostki samsung Galaxy S23, problemy ze stabilizacją obrazu w Samsung Galaxy S23  Samsung Galaxy S23 Ultra to jedno z najnowszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń mobilnych na rynku, z szerokim wachlarzem funkcji i zaawansowanych możliwości fotograficznych. s23 6

Przyczyna problemu z OIS w Samsung Galaxy S23 Ultra jest obecnie nieznana. Jednakże, biorąc pod uwagę, że problemy z stabilizacją pojawiają się tylko w niektórych trybach i warunkach oświetleniowych, może to być spowodowane błędami w oprogramowaniu aparatu. Istnieje jednak również możliwość, że problem wynika z problemów sprzętowych, takich jak wadliwy układ stabilizacji obrazu lub wadliwa matryca.

Niezależnie od przyczyny problemów z OIS w Samsung Galaxy S23 Ultra, firma Samsung prawdopodobnie podejmie kroki w celu naprawy lub poprawy tej funkcji. Najlepszym sposobem na rozwiązanie problemu jest aktualizacja oprogramowania układowego, która może poprawić błędy i ulepszyć funkcję stabilizacji obrazu. Jeśli problem wynika z problemów sprzętowych, użytkownicy powinni zgłosić problem do producenta lub centrum obsługi klienta, aby uzyskać informacje na temat naprawy lub wymiany urządzenia.

W każdym razie, problemy z OIS w Galaxy S23 Ultra są z pewnością powodem do zmartwień dla wielu użytkowników, którzy oczekują wysokiej jakości zdjęć i filmów. Mam nadzieję, że Samsung podejmie odpowiednie kroki, aby naprawić ten problem.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany
Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
twitter 1

Za ile Elon Musk kupił Twittera?

Najbogatszy człowiek na świecie został niedawno właścicielem najbardziej wpływowej platformy informacyjnej w sieci. Dlaczego Elon Musk kupił Twittera? Co zmieni się w funkcjach działania aplikacji?

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top