SemiRestore 11 wydany cydia-i-jailbreak SemiRestore 11, jailbreak, Cydia  Pwn20wnd wydał wreszcie narzędzie SemiRestore11 pozwalające na całkowite pozbycie się Jailbreak bez konieczności odtwarzania oprogramowania i utraty możliwości odblokowania iOS ponownie. Cydia 1300x700

SemiRestore 11 wydany

Pwn20wnd wydał wreszcie narzędzie SemiRestore11 pozwalające na całkowite pozbycie się Jailbreak bez konieczności odtwarzania oprogramowania i utraty możliwości odblokowania iOS ponownie.

Aplikacja jest prosta w użyciu i wystarczy stuknąć na przycisk “unjailbreak”, aby rozpocząć proces przywracania fabrycznego oprogramowania i całkowitego usunięcia Jailbreak z waszego urządzenia. Program znajdziecie w repozytorium Packix i podczas instalacji nic za niego nie zapłacicie, ponieważ jest darmowy.

SemiRestore 11 wydany cydia-i-jailbreak SemiRestore 11, jailbreak, Cydia  Pwn20wnd wydał wreszcie narzędzie SemiRestore11 pozwalające na całkowite pozbycie się Jailbreak bez konieczności odtwarzania oprogramowania i utraty możliwości odblokowania iOS ponownie. Rollectra in Cydia

Podejrzewam, że z biegiem czasu SemiRestore11 będzie dostępny w Sileo, nadchodzącej alternatywie Cydii.

Przywrócenie fabrycznego iOS

  1. Pobieramy SemiRestore11 z Cydii.
  2. Uruchamiamy aplikację po jej instalacji.
  3. Teraz wystarczy stuknąć na unjailbreak i operacja się rozpocznie. Najlepsze jest to, że wszystko podobno działa w oparciu o natywne przywracanie systemu wprowadzone przez Apple w iOS 11.3.

SemiRestore11 jest bezpieczną metodą powrotu do fabrycznej wersji iOS bez Jailbreak. Najważniejsze, że oprogramowanie w danym momencie nie musi być podpisywane przez Apple, ponieważ i tak w każdej chwili będziecie mogli pozbyć się Jailbreak, jeżeli zajdzie taka potrzeba.

SemiRestore 11 wydany cydia-i-jailbreak SemiRestore 11, jailbreak, Cydia  Pwn20wnd wydał wreszcie narzędzie SemiRestore11 pozwalające na całkowite pozbycie się Jailbreak bez konieczności odtwarzania oprogramowania i utraty możliwości odblokowania iOS ponownie. Rollectra Icon 657x500

Pamiętajcie, że wymazanie Jailbreak jest równoważne z wymazaniem danych z urządzenia, więc zanim to zrobicie warto zastanowić się nad wykonaniem kopii zapasowej za pomocą iTunes lub bezpośrednio na urządzeniu.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top