Sentinel - rozszerzone blokowanie połączeń w iOS cydia-i-jailbreak Sentinel, jak zablokować połączenie na iPhone, jak zablokować połączenia na iOS, jailbreak, Cydia, blokowanie połączeń na iOS  iOS posiada funkcję, która pozwala na blokowanie wybranych przez użytkownika numerów telefonów, tak, aby nie mogły one wysyłać do nas wiadomości, dzwonić i wykonywać połączeń za pośrednictwem FaceTime. Sentinel to specjalnie przygotowane rozszerzenie, które pozwoli wam na to samo i jest bardziej elastyczne w działaniu. Telefon7 1300x700

Sentinel – rozszerzone blokowanie połączeń w iOS

iOS posiada funkcję, która pozwala na blokowanie wybranych przez użytkownika numerów telefonów, tak, aby nie mogły one wysyłać do nas wiadomości, dzwonić i wykonywać połączeń za pośrednictwem FaceTime. Sentinel to specjalnie przygotowane rozszerzenie, które pozwoli wam na to samo i jest bardziej elastyczne w działaniu.

Rozszerzenie wyświetla wszystkie zablokowane numery, które próbowały się do nas dodzwonić razem z dokładnymi datami i czasem, dotyczy to również ilości połączeń przychodzących od każdego z zablokowanych. Możemy również wybrać prefiksy numerów do zablokowania, w praktyce oznacza to, że osoby posiadające wiele numerów telefonów nie będą w stanie się z nami skontaktować.

Sentinel - rozszerzone blokowanie połączeń w iOS cydia-i-jailbreak Sentinel, jak zablokować połączenie na iPhone, jak zablokować połączenia na iOS, jailbreak, Cydia, blokowanie połączeń na iOS  iOS posiada funkcję, która pozwala na blokowanie wybranych przez użytkownika numerów telefonów, tak, aby nie mogły one wysyłać do nas wiadomości, dzwonić i wykonywać połączeń za pośrednictwem FaceTime. Sentinel to specjalnie przygotowane rozszerzenie, które pozwoli wam na to samo i jest bardziej elastyczne w działaniu. sentinel tweak

System operacyjny Apple nie powiadomi nas o połączeniu przychodzącym od numeru z listy zablokowanych, ale po instalacji rozszerzenia taka informacja będzie się pojawiać. Na zablokowanym ekranie pojawi się powiadomienie lub na belce powiadomień po odblokowaniu iGadżetu.

Po instalacji zyskamy dostęp do dedykowanej aplikacji, gdzie sprawdzimy wszystkie interesujące nas informacje. Rozszerzenie możemy skonfigurować stukając na Ustawienia w prawym górnym rogu, wtedy możemy wł./wył. wybrane funkcje i ustawić sposób powiadomienia o próbie połączenia.

Jeżeli sądzicie, że domyślna funkcja wam nie wystarczy, warto zainteresować się zakupem Sentinela, który jest kompatybilny z iOS 8. Pobierzecie go z repozytorium BigBoss, a cena wynosi 1.99$.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top