ios16.4 3

System iOS 16.4 RC dostępny – lista zmian

Apple udostępniło właśnie nową wersję systemu iPadOS i iOS 16.4 RC (Release Candidate). Oto pełna i oficjalna lista zmian oraz nowości.

Ta aktualizacja ma wprowadzić wiele nowych funkcji i zmian dla użytkowników iPhone’a.

Oto lista zmian i nowości, które będą dostępne w iOS 16.4

System iOS 16.4 RC dostępny - lista zmian ciekawostki lista zmian w iOS 16.4, iPadOS 16.4 RC, iOS 16.4 RC (Release Candidate), iOS 16.4 RC, co nowego w iOS 16.4 Apple udostępniło właśnie nową wersję systemu iPadOS i iOS 16.4 RC (Release Candidate). Oto pełna i oficjalna lista zmian oraz nowości. iOS16.4 1 1

 • Nowe emoji: Aktualizacja zawiera 21 nowych emoji, które będą dostępne w klawiaturze emoji. Wśród nich znajdują się zwierzęta, gesty rąk oraz obiekty.
 • Powiadomienia dla aplikacji internetowych: Dodane zostaną powiadomienia dla aplikacji internetowych, które pojawią się na ekranie głównym.
 • Izolacja głosowa: Ta funkcja nadaje priorytet Twojemu głosowi i blokuje hałas otoczenia podczas połączeń komórkowych.
 • Album Duplikaty w Zdjęciach: Funkcja ta rozszerza obsługę wykrywania zduplikowanych zdjęć i filmów w udostępnionej bibliotece zdjęć iCloud.
 • Obsługa VoiceOver dla map w aplikacji Pogoda: Ta funkcja ułatwi korzystanie z aplikacji Pogoda dla użytkowników, którzy korzystają z VoiceOver.
 • Automatyczne przyciemnianie wideo: Ustawienie dostępności, aby automatycznie przyciemniać wideo w przypadku wykrycia błysków światła lub efektów stroboskopowych.
 • Naprawiono problem z prośbami o kupno od dzieci: Naprawiono problem, w którym prośby o kupno od dzieci mogą nie pojawiać się na urządzeniu rodzica.
 • Naprawiono problem z termostatami: Rozwiązano problem, w którym termostaty kompatybilne z aplikacją Matter mogły przestać reagować po sparowaniu z Apple Home.
 • Optymalizacja wykrywania kolizji w modelach iPhone 14 i iPhone 14 Pro: Ta aktualizacja ma poprawić wykrywanie kolizji w nowych modelach iPhone 14 i iPhone 14 Pro.

Wprowadzenie tych nowych funkcji i poprawek w aktualizacji iOS 16.4 powinno przynieść wiele korzyści dla użytkowników iPhone’a. Możemy oczekiwać lepszej wydajności, większej wygody użytkowania i więcej funkcji, które ułatwią codzienne korzystanie z naszych urządzeń.

Finalne wersje powinny zostać wydane w przyszłym tygodniu. Gdy tylko to nastąpi oczywiście od razu Was o tym poinformujemy.

Dziś wraz z iOS 16.4 RC i iPadOS 16.4 RC wydane zostały także wersje RC systemów watchOS 9.4, tvOS 16.4 oraz macOS 13.3.

Jak zainstalować iOS 16.4 RC

System iOS 16.4 RC dostępny - lista zmian ciekawostki lista zmian w iOS 16.4, iPadOS 16.4 RC, iOS 16.4 RC (Release Candidate), iOS 16.4 RC, co nowego w iOS 16.4 Apple udostępniło właśnie nową wersję systemu iPadOS i iOS 16.4 RC (Release Candidate). Oto pełna i oficjalna lista zmian oraz nowości. ios16.3

Jeśli nie chcesz czekać do oficjalnego wydania, które nastąpi najprawdopodobniej pod koniec marca możesz zainstalować nowy system w wersji beta już teraz. Aby to zrobić udaj się na stronę beta.apple.com i postępuj z dostępną tam instrukcją. Za pomocą tej metody zainstalujecie na swoich urządzeniach czwartą publiczna betę systemu oznaczonego numerem 16.4.

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top