homepod

Systemy tvOS 16.3 i HomePod 16.3 dostępne

Wczoraj w godzinach wieczornych firma Apple udostępniła kolejne wersje systemów – tvOS 16.3 i HomePod 16.3. Oto oficjalna i pełna lista zmian.

Zacznijmy od oprogramowania dla HomePod. Tutaj jest znacznie więcej nowości i zmian w porównaniu do tvOS 16.3.

HomePod 16.3

Systemy tvOS 16.3 i HomePod 16.3 dostępne ciekawostki tvOS 16.3, HomePod 16.3  Wczoraj w godzinach wieczornych firma Apple udostępniła kolejne wersje systemów - tvOS 16.3 i HomePod 16.3. Oto oficjalna i pełna lista zmian. HomePod

Oprogramowanie HomePoda w wersji 16.3 zapewnia obsługę nowych funkcji HomePoda. To uaktualnienie zawiera także poprawki błędów oraz ulepszenia podnoszące stabilność.

  • Czujniki temperatury i wilgotności HomePoda (2. generacji) oraz HomePoda mini mierzą warunki klimatyczne w pomieszczeniu.
  • W aplikacji Dom można dodawać do scen, automatyzacji oraz alarmów zremasterowane, bardziej immersyjne dźwięki tła.
  • Funkcja Znajdź na HomePodzie pozwala teraz pytać Siri, gdzie są znajomi i członkowie rodziny, którzy udostępniają Ci swoje położenie.
  • Powtarzane automatyzacje w aplikacji Dom można konfigurować, używając głosu.
  • Siri potwierdza dźwiękiem wykonanie poleceń przez akcesoria domu inteligentnego, które nie sygnalizują zmian w sposób widoczny lub znajdują się w innym pomieszczeniu.
  • Funkcja dostrajania dźwięku na HomePodzie (2. generacji) oraz HomePodzie (1. generacji) optymalizuje zawartość mówioną, na przykład podcasty, pod kątem czystości głosu.
  • Ulepszona regulacja głośności na HomePodzie (1. generacji) umożliwia dokładniejsze sterowanie przy niższych poziomach głośności.

Nieco później zamieścimy na stronie jak zaktualizować HomePod, gdy mamy włączoną opcję zaawansowanej ochrony danych iCloud. Jest to  nowość, która pojawiła się w systemie iOS 16.2, ale dopiero w iOS 16.3 mogą korzystać z nowości użytkownicy spoza USA. Więcej na temat tej funkcji przeczytacie w tym miejscu – jak korzystać z zaawansowanej ochrony danych iCloud.

tvOS 16.3

Systemy tvOS 16.3 i HomePod 16.3 dostępne ciekawostki tvOS 16.3, HomePod 16.3  Wczoraj w godzinach wieczornych firma Apple udostępniła kolejne wersje systemów - tvOS 16.3 i HomePod 16.3. Oto oficjalna i pełna lista zmian. tvOS16

W przeciwieństwie do tego, co stało się z tvOS 16.2, który wprowadził kilka nowych funkcji, takich jak rozpoznawanie głosu wielu użytkowników dla Siri i wsparcie dla Apple Music Sing, tvOS 16.3 ogranicza się do poprawy ogólnej wydajności i naprawienia błędów, które pojawiły się w poprzedniej wersji.

Możesz zaktualizować Apple TV do systemu tvOS 16.3 , przechodząc do opcji System – Aktualizacje oprogramowania – Aktualizuj oprogramowanie.

O wcześniejszych wersjach systemów możesz przeczytać klikając w jeden z poniższych linków.

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top