iphone14pro

“The Great Escape” – nowa reklama iPhone 14 Pro

Apple zaskoczyło swoich fanów kolejnym niesamowitym wideo, które udostępniło na swoim kanale YouTube w Turcji. Nowy film, zatytułowany “The Great Escape”.

Jest to pełna akcji produkcja, której akcja rozgrywa się na historycznym Wielkim Bazarze w pięknym Stambule. Co najważniejsze, cały materiał został nakręcony za pomocą najnowszego flagowego smartfona marki, czyli iPhone’a 14 Pro.

Już od momentu udostępnienia w niedzielę, “The Great Escape” zdobył olbrzymią popularność na YouTube, przekraczając imponującą liczbę trzech milionów wyświetleń. Ta imponująca liczba potwierdza, że długoletnia kampania marketingowa Apple o nazwie “Shot on iPhone” nadal cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Warto dodać, że film ukazuje niezwykłe możliwości aparatu iPhone’a 14 Pro, takie jak tryb makro, tryb kinowy oraz tryb działania, które zapewniają użytkownikom niezapomniane doznania w zakresie fotografii i filmowania.

Jednak warto wziąć pod uwagę fakt, że obecni klienci, którzy rozważają zakup iPhone’a 14 Pro, mogą również zastanowić się nad możliwością poczekania na premierę następnego flagowego smartfona, a mianowicie iPhone’a 15 Pro, którego planowany debiut ma miejsce we wrześniu. Oczywiście, oczekuje się różnorodnych ulepszeń w dziedzinie aparatu w kolejnych generacjach iPhone’ów, co może przekonać potencjalnych nabywców do wyczekania na nowszy model.

Wśród spodziewanych ulepszeń w aparacie iPhone’a 15 Pro znajduje się podobno ulepszony czujnik Sony oraz obiektyw peryskopowy w modelu iPhone 15 Pro Max, co pozwoli użytkownikom na 5-6-krotny zoom optyczny. Takie nowe funkcje mogą przekonać osoby, które cenią sobie doskonałą jakość zdjęć i filmów, do zaczekania na najnowszą wersję telefonu.

Oczywiście, wybór pomiędzy iPhone 14 Pro a przyszłym modelem iPhone 15 Pro zależy od indywidualnych preferencji oraz potrzeb użytkownika. Jeśli nie możesz się doczekać nowego i innowacyjnego aparatu oraz chcesz być na bieżąco z najnowszymi technologicznymi osiągnięciami, to być może warto zaczekać na premierę iPhone’a 15 Pro. Natomiast jeśli potrzebujesz niezawodnego smartfona już teraz, iPhone 14 Pro z pewnością spełni Twoje oczekiwania i umożliwi tworzenie wspaniałych fotografii i filmów.

A co wy sądźcie o tej reklamie? Przypadła wam do gustu? Dajcie koniecznie znać w kometarzach.

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 4.7 / 5. Liczba głosów: 124

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top