Apple

Zestaw do rzeczywistości mieszanej Apple otrzyma funkcję pisania „w powietrzu”

Według najnowszych informacji od Marka Gurmana z Bloomberga, Apple pracuje nad zestawem do rzeczywistości mieszanej, który może być wykorzystany bez sparowanego iPhone.

Według Gurmana, urządzenie prawdopodobnie będzie można skonfigurować niezależnie i pobierać treści użytkownika, w tym dane z iCloud. Jednak podczas konfiguracji możliwe będzie również przesyłanie danych z iPhone’a użytkownika. Gurman uważa, że Apple prawdopodobnie zaprezentuje pierwszą wersję swojego zestawu na WWDC w czerwcu tego roku, a pierwsze wysyłki urządzenia powinny nastąpić dopiero pod koniec 2023 roku.

Zestaw do rzeczywistości mieszanej Apple otrzyma funkcję pisania „w powietrzu” ciekawostki Zestaw AR Apple, Zestaw Apple AR/VR, Apple  Według najnowszych informacji od Marka Gurmana z Bloomberga, Apple pracuje nad zestawem do rzeczywistości mieszanej, który może być wykorzystany bez sparowanego iPhone. gogle

Najnowsze doniesienia mówią również o tym, że w najnowszych prototypach dostępna jest funkcja pisania tekstu „w powietrzu”. Funkcja ta polega na pisaniu za pomocą ruchów oczu i dłoni, bez konieczności korzystania z fizycznej klawiatury. Ta funkcja może być bardzo przydatna dla użytkowników, którzy chcą szybko wpisywać tekst, bez potrzeby korzystania z klawiatury.

Według Gurmana, funkcja ta nie jest jeszcze idealna i użytkownicy będą potrzebować sparowanego iPhone, aby korzystać z jego klawiatury z ekranem dotykowym.

Zestaw Apple do rzeczywistości mieszanej, prawdopodobnie o nazwie „Reality Pro”, ma być pierwszym produktem Apple, który oferuje w pełni zintegrowane doświadczenie rzeczywistości mieszanej. Urządzenie będzie zawierać układ M2 wraz z dodatkowym układem do przetwarzania AR i VR. Jednak, jak wspomniano wcześniej, wydaje się, że układ M2 nie jest wystarczająco mocny, aby wytworzyć grafikę na poziomie wymaganym przez Apple. Dlatego firma planuje wydanie zestawu słuchawkowego Reality Pro drugiej generacji, który skupi się na poprawie wydajności. Gurman uważa, że Reality Pro drugiej generacji może zawierać wariant układu M3 lub M4, który zapewni znacznie lepszą wydajność graficzną.

W sumie, zestaw słuchawkowy Apple do rzeczywistości mieszanej z funkcją pisania w powietrzu będzie prawdopodobnie jednym z najbardziej innowacyjnych produktów na rynku.

Co o tym m myślicie? Czy takie urządzenie jest w ogóle potrzebne? Dajcie nam koniecznie znać w komentarzach. jesteśmy bardzo ciekawi Twoich przemyśleń na ten temat!

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top