ios18 2

Zobacz, jak Apple planuje zmienić iOS 18!

Ostatnio Bloomberg przekazał informacje, że Apple zdecydowało się na chwilowe wstrzymanie wprowadzania nowych funkcji w iOS 18, aby skupić się na eliminacji błędów.

Mimo tej krótkiej przerwy, firma ma ambitne plany związane z dużą aktualizacją oprogramowania iPhone’a, która zostanie wydana w przyszłym roku.

Mark Gurman z Bloomberga w swoim biuletynie Power On ujawnił, że firma Apple uważa wewnętrznie iOS 18 za projekt “ambitny i innowacyjny”. Celem jest wyposażenie systemu iOS 18 w “istotne nowe funkcje i projekty”, a także znaczne polepszenie wydajności i bezpieczeństwa systemu.

Zobacz, jak Apple planuje zmienić iOS 18! ciekawostki wydajność, WWDC 2024, usprawnienia, rewolucja, przyszłość, Oprogramowanie, nowe funkcje, Mark Gurman, iPhone, iPad, iOS 18, Bloomberg, bezpieczenstwo, Apple, aktualizacje  Ostatnio Bloomberg przekazał informacje, że Apple zdecydowało się na chwilowe wstrzymanie wprowadzania nowych funkcji w iOS 18, aby skupić się na eliminacji błędów. iOS18 1

Szczegółowe informacje o nowych funkcjach na razie pozostają nieokreślone, ale Gurman podkreśla, że iOS 18 ma nadejść po serii mniej spektakularnych aktualizacji dla urządzeń iPhone i iPad. Jako przykład podaje iOS 14 z 2020 roku, który wprowadził między innymi obsługę widżetów na ekranie głównym.

Apple stoi przed wyzwaniem stworzenia przełomowego oprogramowania na rok 2024. Kolejna wersja oprogramowania dla iPhone’a i iPada może przynieść znaczące zmiany, po latach stosunkowo skromnych aktualizacji.

Wewnętrzne kierownictwo Apple określa swoje nadchodzące systemy operacyjne jako “ambitne i atrakcyjne”, z zaakcentowaniem na nowe funkcje, projekty oraz poprawę bezpieczeństwa i wydajności.

Gurman uważa, że tygodniowa przerwa w rozwoju funkcji iOS 18 prawdopodobnie nie spowoduje znaczących opóźnień w finalnym wydaniu oprogramowania. W najgorszym wypadku może to oznaczać krótszy czas na wyeliminowanie ewentualnych błędów tuż przed zakończeniem cyklu rozwoju.

Warto pamiętać, że do premiery iOS 18 na WWDC 2024 pozostało siedem miesięcy i wiele może się zmienić w tym okresie. Co więcej, zmiany mogą nastąpić aż do jesieni następnego roku, kiedy to iOS 18 ma zostać udostępniony szerszej publiczności.

A czego Ty oczekujesz od nadchodzącej dużej aktualizacji systemu dla iPhone i iPad? Jakie nowości chciałbyś zobaczyć w “osiemnastce” My podaliśmy wam powyżej czego oczekujemy od nowego systemu. Teraz czas na was. Dajcie koniecznie znać w komentarzach lub na naszym profilu na platformie X – dawny Twitter, gdzie Was wszystkich gorąco zapraszamy. Link znajdziecie na górze strony.

Źródło:

Średnia ocena 4.9 / 5. Gł: 191

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top