Color Widget - darmowy widżet pokazujący aktualny procentowy stan baterii iPhone'a polecane, ciekawostki Widget, status baterii, stan baterii, procentowy stan baterii, procentowy poziom baterii, procent baterii w widgecie, procent, poziom baterii w widgecie, poziom baterii, iPadOS 14, iOS 14  Color Widget to obowiązkowa aplikacja dla wszystkich użytkowników iPhone od modelu X wzwyż w których jak wiemy procentowy stan baterii został ukryty. bateria 1

Color Widget – darmowy widżet pokazujący aktualny procentowy stan baterii iPhone’a

Color Widget to obowiązkowa aplikacja dla wszystkich użytkowników iPhone od modelu X wzwyż w których jak wiemy procentowy stan baterii został ukryty.

Jeśli brakuje Wam procentowego statu baterii w iPhone X i nowszym, to opisywana przez nas dziś aplikacja na pewno się Wam spodoba. Tak, tak, wiemy,  istnieje systemowy widget pokazujący poziom baterii, ale w przypadku posiadania kilku urządzeń połączonych przez Bluetooth  takich jak Apple Watch czy inne w najmniejszym widżecie niestety nie ma procentów. Jest tylko ogólna informacja w formie kółek, co nam się nie podoba.

Color Widget - darmowy widżet pokazujący aktualny procentowy stan baterii iPhone'a polecane, ciekawostki Widget, status baterii, stan baterii, procentowy stan baterii, procentowy poziom baterii, procent baterii w widgecie, procent, poziom baterii w widgecie, poziom baterii, iPadOS 14, iOS 14  Color Widget to obowiązkowa aplikacja dla wszystkich użytkowników iPhone od modelu X wzwyż w których jak wiemy procentowy stan baterii został ukryty. widget bateria

Color Widget naprawia ten błąd. Ta darmowa apka, która jak widzicie powyżej oprócz aktualnego procentowego poziomu baterii pokazuje nam także aktualną godzinę i datę. Delikatnym minusem jest fakt, że aplikacja nie ma języka polskiego i informacje pokazywane są w języku angielskim. Nam jednak to w niczym nie przeszkadza i jest to od kilku dni jest to nasz widget numer jeden.

Zatem co? Koniec z ciągłym uruchamianiem Centrum Sterowania w celu sprawdzenia ile % ma nasza bateria!

[appbox appstore 1531594277]

Pozostałe nowości w iOS 14

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry