iOS 14 Stuknięcie w tył

Stuknięcie w tył – magiczna funkcja w iOS 14, którą musisz znać!

Stuknięcie w tył, to funkcja o której już pisaliśmy, ale jest ona na tyle fajna, że teraz po wydaniu iOS 14 musimy o niej obowiązkowo wspomnieć kolejny raz.

Na początek kilka słów o tym, gdzie należy jej szukać. Opcja dostępna jest w Ustawienia – Ogólne – Dostępność – Dotyk – Stuknięcie w tył. Działanie funkcji jest  bajecznie proste i zarazem magiczne.

Stuknięcie w tył - magiczna funkcja w iOS 14, którą musisz znać! polecane, ciekawostki Wideo, stuknij w tył, stukniecie w tyl, stukanie w iPhone, podwojne pukniecie w tyl iPhone, jak dziala, iPhone, iOS 14, funkcja stukniecia w tyl iPhone  Stuknięcie w tył, to funkcja o której już pisaliśmy, ale jest ona na tyle fajna, że teraz po wydaniu iOS 14 musimy o niej obowiązkowo wspomnieć kolejny raz. dotyk 1

Jak widać na powyższym screenie po uruchomieniu opcji należy po prostu przypisać do dwukrotnego i trzykrotnego kliknięcia konkretne działanie dostępne z listy, a następnie podwójne lub potrójne stuknięcie w tył telefonu uruchomi wybrany wcześniej proces. To wszystko.

Stuknięcie w tył - magiczna funkcja w iOS 14, którą musisz znać! polecane, ciekawostki Wideo, stuknij w tył, stukniecie w tyl, stukanie w iPhone, podwojne pukniecie w tyl iPhone, jak dziala, iPhone, iOS 14, funkcja stukniecia w tyl iPhone  Stuknięcie w tył, to funkcja o której już pisaliśmy, ale jest ona na tyle fajna, że teraz po wydaniu iOS 14 musimy o niej obowiązkowo wspomnieć kolejny raz. dotyk 2

Lista działań, które można wybrać jest dość spora. Jak widać za pomocą tej opcji można wrócić do ekranu głównego, zrobić screen czy zwiększyć lub zmniejszyć głośność. Czyli od dziś jak będziecie chcieli zrobić screen czy wrócić do ekranu głównego wystarczy, że pukniecie 2 lub 3 razy w tył telefonu i gotowe!

Zobaczcie jak to wygląda “na żywo”.

Opis kolejnych nowości powinien pojawić się jeszcze dzisiaj, a tym czasem zapraszamy Was do odwiedzenia innych wpisów na temat najnowszych systemów mobilnych firmy Apple.

Instalacja iOS 14 / iPadOS 14

Pozostałe nowości

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry