premier 1

Apple chce wprowadzić Premier League do Apple TV

Według Bloomberg, Apple planuje złożyć ofertę na prawa do transmisji meczów Premier League i przenieść jedną z najlepszych lig piłkarskich do Apple TV.

Firma ma w planach starać się o pokazywanie meczów Premier League w Wielkiej Brytanii, jak również meczów niższych lig prowadzonych przez angielską ligę piłkarską. Ostatecznie prawa te mogą zostać rozszerzone na inne obszary świata.

Jeśli Apple zrealizuje ten projekt, stanie się czwartym głównym graczem, który rywalizuje o zakup krajowych praw do transmisji Premier League. Właśnie z tego powodu analitycy uważają, że ostateczna cena będzie znacznie wyższa niż obecna wycena praw Premier League w Wielkiej Brytanii na 6,23 miliarda dolarów, która ma być odnawiana co 3 lata.

Premier League w Apple TV

Apple chce wprowadzić Premier League do Apple TV ciekawostki użytkownicy, transmisja, telewizja, subskrypcja, Sport, Premier League, prawa, platforma, piłka nożna, oferta, nadawca, mecz, konkurencja, cena, apple tv+, Apple  Według Bloomberg, Apple planuje złożyć ofertę na prawa do transmisji meczów Premier League i przenieść jedną z najlepszych lig piłkarskich do Apple TV. mecz 1

Sky Sports, BT Sport i Amazon Prime Video walczyły ze sobą o prawa do transmisji w ostatnich latach, ale główną rolę odgrywał także Sky Sports. Warunki pakietu zapewniają, że żaden nadawca nie otrzyma praw do wszystkich meczów Premier League, więc żadna umowa zawarta przez Apple na prawa do transmisji z Premier League nigdy nie może być tak wyłączna, jak umowa z MLS.

Jeśli Apple zostanie wybrany jako jeden z nadawców transmisji meczów Premier League, będzie to miało ogromny wpływ na sposób, w jaki ludzie będą oglądać sport w przyszłości. Apple TV ma już miliony użytkowników na całym świecie, a wprowadzenie do niej tak popularnej ligi piłkarskiej przyciągnęłoby jeszcze większą liczbę widzów.

Jednocześnie wprowadzenie Premier League do Apple TV może również wpłynąć na ceny subskrypcji i pakietów, które oferują różni nadawcy. Wraz z pojawieniem się nowych graczy na rynku, może dojść do wzrostu konkurencji, co może skutkować niższymi cenami dla konsumentów.

Mimo że Apple jeszcze nie złożyło oferty na prawa do transmisji meczów Premier League, plany te wywołały już wiele emocji wśród fanów piłki nożnej i branży mediowej. Czekamy z niecierpliwością na dalsze rozwijanie tej historii i zobaczymy, jakie będą efekty działań Apple w kierunku zdobycia tych praw.

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top