iphone14plus

Apple przedstawia iPhone 14 i iPhone 14 Plus w żółtym kolorze

Apple zaprezentowało właśnie nowego iPhone 14 i iPhone 14 Plus w nowym żółtym kolorze. Kiedy smartfony trafią do sprzedaży?

Już wkrótce klienci z różnych krajów będą mogli zamówić swoje żółte iPhone’y.

Żółty iPhone 14

Apple przedstawia iPhone 14 i iPhone 14 Plus w żółtym kolorze ciekawostki żółty iPhone 14 Plus, żółty iPhone 14, kiedy rozpocznie się sprzedaż żółtego iPhone 14, iphone 14 yellow, iPhone 14 Plus yellow, iPhone 14 plus w kolorze zoltym  Apple właśnie zaprezentowało zapowiadanego przez nas wcześniej nowego iPhone 14 i 14 Plus w nowym żółtym kolorze. Kiedy smartfony trafią do sprzedaży? iPhone14Plus

Nowy kolor oznacza, że ​​telefon będzie miał żółte aluminiowe boki i żółty szklany tył. Oprócz nowego koloru, telefony nie uległy zmianom. iPhone 14 ma 6,1-calowy wyświetlacz OLED, a iPhone 14 Plus jest większy – ma ekran o przekątnej 6,7 cala. Oba modele są napędzane przez układ A15, który został wprowadzony po raz pierwszy w iPhone 13 Pro. Telefony oferują również kilka nowych funkcji, w tym super stabilizację “trybu akcji” dla nagrań wideo i tryb Cinematic z efektem fake-bokeh dla wideo.

Jedną z najważniejszych nowych funkcji iPhone’a 14 jest Emergency SOS przez satelitę, która pozwala właścicielom skontaktować się ze służbami ratunkowymi, nawet jeśli są z dala od normalnego zasięgu sieci komórkowej i Wi-Fi. Ta funkcja jest obecnie bezpłatna przez dwa lata, ale nie wiadomo, jakie będą jej koszty po tym okresie.

Klienci w ponad 60 krajach i regionach, w tym w Australii, Kanadzie, Chinach, Francji, Niemczech, Indiach, Japonii, Korei Południowej, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, będą mogli zamówić iPhone’a 14 i iPhone’a 14 Plus w żółtym kolorze już ten piątek czyli od 10 marca 2023 roku.

Wprowadzenie nowego koloru do linii iPhone’a może przyciągnąć uwagę klientów, którzy szukają czegoś nowego i oryginalnego. Żółty kolor z pewnością wyróżni iPhone’a 14 i iPhone’a 14 Plus spośród innych telefonów na rynku.

Warto wspomnieć, że w marcu ubiegłego roku Apple wprowadziło do oferty nowy zielony kolor iPhone’a 13 i iPhone’a 13 mini, a także kolor Alpine Green dla modeli iPhone’a 13 Pro. Da lata wcześniej, czyli w kwietniu 2021 roku firma wprowadziła wiosną do oferty iPhone’a 12 i iPhone’a 12 mini w kolorze fioletowym.

Jak Wam się podoba nowy żółty kolor? Ktoś planuje zakupić smartfon w tym kolorze? Dajcie tradycyjnie znać w komentarzach. jesteśmy bardzo ciekawi tego co myślicie o nowym żółtym kolorze urządzenia.

Czytaj także:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top