applewatch

Apple Watch Series 9: Nowe kolory i wydajniejszy procesor

Nieoficjalne informacje, które krążą w sieci, donoszą o bardzo ciekawych zmianach, które mogą wprowadzić w Apple Watch Series 9.

Podobno w tym roku Apple zamierza zaoferować serię Apple Watch 9 w atrakcyjnym odcieniu różu, a także wydanie drugiej generacji Apple Watch Ultra w czarnym tytanie.

Te rewelacje pochodzą od ShrimpApplePro, który napisał o tym na Twitterze – jest to użytkownik znany z dokładnych przecieków dotyczących nieopublikowanych jeszcze urządzeń Apple. Oprócz nowego koloru jak podaje  źródło, Apple ma w planach także wprowadzenie nowego procesora w swoje zegarki – co byłoby premierowym krokiem od czasu Apple Watch Series 6. Bloomberg wcześniej sugerował, że ten chip przyniesie znaczące ulepszenia w wydajności.

ShrimpApplePro przewiduje, że nowa seria Apple Watch 9 dołączy do istniejącej palety kolorystycznej – midnight, starlight, silver i (PRODUCT)RED, z nową “różową” alternatywą. Kolory dla modeli ze stali nierdzewnej pozostaną niezmienione, w tym złoto, grafit i srebro.

Apple Watch Series 9 w nowym różowym kolorze

Apple Watch Series 9: Nowe kolory i wydajniejszy procesor ciekawostki apple watch series 9 what to expect, apple watch series 9 ultra, apple watch series 9 rumours, apple watch series 9 rumors, apple watch series 9 release, apple watch series 9 leaks, apple watch series 9 kiedy, apple watch series 9 features, apple watch series 9 cena, apple watch series 9 2023, Apple Watch Series 9  Nieoficjalne informacje, które krążą w sieci, donoszą o bardzo ciekawych zmianach, które mogą wprowadzić w Apple Watch Series 9. AppleWatch 1

Bloomberg informował w przeszłości, że Apple badało możliwość wprowadzenia czarnego tytanu dla Apple Watch Ultra w ubiegłym roku, ale plany te zostały ostatecznie odrzucone. Teraz, według informacji od ShrimpApplePro, jest szansa, że czarny tytan powróci w tegorocznej odsłonie Apple Watch Ultra 2.

„Mogę potwierdzić, że w tym roku będziemy mieli czarny tytan wraz z obecnym standardowym tytanem” – opublikowano na Twitterze.

W końcu, istnieje także szansa na pojawienie się co najmniej jednego nowego iPada – prawdopodobnie iPad Mini 7. Odkąd iPad mini przeszedł gruntowną przemianę we wrześniu 2021 roku, nie było żadnych innych aktualizacji, a plotki dotyczące następnej generacji były skąpe, ale o tym napiszemy nieco później.

Należy jednak pamiętać, że te informacje są wciąż niepotwierdzone i mogą ulec zmianie. Oficjalne ogłoszenia Apple będą potrzebne, aby zweryfikować te szczegóły.

A co ty sądzisz o tym doniesieniach? Czy planujesz w tym roku zakup nowego Apple Watch? Daj tradycyjnie znać w komentarzach lub napisz na naszym koncie na Twitterze. Link znajduje się na górze strony.

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Średnia ocena 4.7 / 5. Gł: 144

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top