ipadmini

iPad Mini 7 może pojawić się jeszcze w tym roku

Jak donosi ShrimpApplePro, Apple może wypuścić jeszcze w tym roku iPad mini 7. Będzie to kolejna już generacja najmniejszego tabletu giganta z Cupertino.

W jednym z ostatnich wpisów na Twitterze, który obejmował informacje na temat nadchodzącej Apple Watch Series 9 i drugiej generacji Apple Watch Ultra, „ShrimpApplePro” zasugerował, że nowy iPad Mini może być w trakcie tworzenia. Choć na razie nie ma bezpośrednich dowodów, szereg innych doniesień zdaje się potwierdzać ten scenariusz.

Znany analityk rynkowy, Mark Gurman z Bloomberg, wcześniej w tym roku sugerował, że nowy model iPada Mini może zadebiutować w 2023 roku z drobnymi aktualizacjami specyfikacji. Również Ming-Chi Kuo, ceniony obserwator trendów Apple, wydaje się zgadzać z tą tezą.

iPad mini 7 pojawi się jeszcze w tym roku?

iPad Mini 7 może pojawić się jeszcze w tym roku ciekawostki Twitter, Tablet, Specyfikacja, ShrimpApplePro, Series 9, Ming-Chi Kuo, Mark Gurman, iPad mini 7, iPad mini, iPad, Cupertino, Bloomberg, Apple Watch Ultra, Apple Watch, Apple  Jak donosi ShrimpApplePro, Apple może wypuścić jeszcze w tym roku iPad mini 7. Będzie to kolejna już generacja najmniejszego tabletu giganta z Cupertino. iPadmini 2 1

„ShrimpApplePro”, odnosząc się do informacji o iPadzie Mini w kontekście najnowszych modeli Apple Watch, które mają zostać wprowadzone na rynek jesienią, zasugerował, że premiera tabletu może nastąpić nieco wcześniej. Jednak informator jednocześnie zaznaczył, że więcej szczegółów na ten temat ujawni w odpowiednim momencie.

Jak w przypadku iPada jedenastej generacji, najbardziej prawdopodobnym uaktualnieniem dla następnego iPada Mini jest nowy procesor. Aktualny iPad Mini jest wyposażony w chip A15 Bionic, ale można się spodziewać, że siódma generacja otrzyma jedno z najnowszych rozwiązań – prawdopodobnie A16 Bionic lub A17 Bionic. Te procesory mają być reklamowane wraz z iPhone 15 i iPhone 15 Pro, które według przewidywań mają trafić do sprzedaży na początku 2024 roku.

Jednak nowy chip to nie jedyna zmiana, jaką prawdopodobnie zobaczymy. Możemy również oczekiwać ulepszonych aparatów z przodu i z tyłu urządzenia, które mogą zawierać takie funkcje jak fotoniczny silnik obrazu, nagrywanie ProRes, audio zoom, rejestrację dźwięku stereo, tryb portretowy czy obsługę oświetlenia portretowego.

Najnowsza generacja iPada Pro wprowadziła na rynek ulepszenia łączności, takie jak Wi-Fi 6E i Bluetooth 5.3. Jest to kolejna cecha, która prawdopodobnie zostanie przeniesiona do iPada Mini 7. Na tym etapie nie mamy jednak pełnej wiedzy o pełnej specyfikacji odświeżonego tabletu.

Dodatkowo, zdaniem niektórych analityków, funkcje zwykle zarezerwowane dla iPada Pro, takie jak wsparcie dla Apple Pencil, mogą wreszcie zostać udostępnione na iPadzie Mini. Niemniej jednak, obecne doniesienia na ten temat są dość niekonkretne i warto czekać na dalsze informacje od oficjalnych źródeł.

Podkreślając, że powyższe informacje są oparte na przeciekach i spekulacjach, a nie oficjalnych ogłoszeniach Apple, warto podchodzić do nich z pewnym dystansem. Warto zatem śledzić najnowsze oficjalne wiadomości z Cupertino, by na bieżąco dowiadywać się o ewolucji iPada Mini.

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Średnia ocena 4.7 / 5. Gł: 155

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top