iOS 16

Brak iOS 16 na iPhone 7, użytkownicy atakują Apple

Decyzja firmy Apple o usunięciu iPhone’a 7 ze smartfonów obsługujących system iOS 16 wywołuje sporo krytyki.

W systemie iOS 16 zostaną wprowadzone ważne zmiany i funkcje dotyczące głównie ekranu blokady, aplikacji Wiadomości, poczty i nie tylko. Nowy system operacyjny można jednak zainstalować tylko na telefonie iPhone 8 i nowszych modelach, pomijając iPhone’a 7 i iPhone’a 7 Plus.

Brak iOS 16 na iPhone 7, użytkownicy atakują Apple ciekawostki iPhone 7 Plus, iPhone 7, iOS 16  Decyzja firmy Apple o usunięciu iPhone'a 7 ze smartfonów obsługujących system iOS 16 wywołuje sporo krytyki. iPhone7 1

Mimo swojego wieku te dwa smartfony Apple nadal cieszą się dużą popularnością, ponieważ pod względem sprzętowym nadal dobrze radzą sobie w większości sytuacji. Wybór ten nie został dobrze przyjęty przez użytkowników, o czym świadczą liczne słowa krytyki, które można przeczytać w sieci, zwłaszcza na Twitterze. Nawiasem mówiąc, przed oficjalną prezentacją sądzono, że firma Apple usunie z listy kompatybilnych urządzeń tylko iPhone’a 6S i 6S Plus.

Niektórzy uważali, że układ A10 Fusion w iPhone’ie 7 i iPhone’ie 7 Plus może nie być wystarczająco wydajny do obsługi systemu iOS 16 i wszystkich jego nowych funkcji. Jednak iPady szóstej i siódmej generacji, oba wyposażone w ten sam układ A10 Fusion, są obsługiwane przez system iPadOS 16. W rzeczywistości system iPadOS 16 można zainstalować nawet na iPadzie piątej generacji, który jest wyposażony w układ A9.

Co o tym sądzisz?

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top