Czy nowa warstwa Ceramic Shield w iPhone 12 jest bardziej odporna na zarysowania? Sprawdźmy! polecane, ciekawostki twardość szkła iPhone 12, twardosc, twardość, test na zarywowania ekranu, rysy na iPhone 12 Pro, rysy na iPhone 12, iPhone 12, czy ekran iPhone 12 sie rysuje, Ceramic Shield  \Autor kanału YouTube MobileReviewsEh przetestował wytrzymałość nowego iPhone 12, który według Apple jest chroniony nowym szkłem Ceramic Shield z nanoceramicznymi kryształami, które zapewnia czterokrotnie lepszą ochronę przed upadkiem niż iPhone 11.
 iPhone12 zarysowania

Czy nowa warstwa Ceramic Shield w iPhone 12 jest bardziej odporna na zarysowania? Sprawdźmy!

\Autor kanału YouTube MobileReviewsEh przetestował wytrzymałość nowego iPhone 12, który według Apple jest chroniony nowym szkłem Ceramic Shield z nanoceramicznymi kryształami, które zapewnia czterokrotnie lepszą ochronę przed upadkiem niż iPhone 11.

Dzięki specjalnemu aparatowi do pomiaru siły nacisku w niutonach bloger pokazał, że iPhone 11 był w stanie wytrzymać nacisk 352 N, a iPhone 12 wytrzymał 442 N.

W drugim teście na zarysowania iPhone 12 bez problemu wytrzymał kontakt z kluczami, monetami, kamieniami i nożem. Na wyświetlaczu nie było żadnych rys.

W teście twardości Mohsa ekran iPhone 11 zaczął rysować się na poziomie 6 i 7, a pierwsze drobne rysy na iPhone 12 pokazały się przy poziomie 7.

Niestety tylna szyba iPhone’a 12 jest tak samo łatwa do zarysowania, jak tylna część iPhone’a 11.

Więcej o  iPhone 12 / 12 Pro

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry