Joanna Stern z Wall Street Journal krytykuje technologię Apple MagSafe polecane, ciekawostki Wideo, magsafe, iPhone 12 Pro, iPhone 12  Joanna Stern z Wall Street Journal, udostępniła w dniu wczorajszym recenzję najnowszego iPhone'a 12, w której krytykuję bezprzewodową ładowarkę MagSafe firmy Apple. Dlaczego? iPhone12 magsafe

Joanna Stern z Wall Street Journal krytykuje technologię Apple MagSafe

Joanna Stern z Wall Street Journal, udostępniła w dniu wczorajszym recenzję najnowszego iPhone’a 12, w której krytykuję bezprzewodową ładowarkę MagSafe firmy Apple. Dlaczego?

Powód jest prosty. Nowa bezprzewodowa ładowarka MagSafe ładuje smartfon z prędkością o połowę mniejszą niż standardowy zasilacz 20 W i kabel Lightning na USB-C co skutkuje tym, że urządzenie potrzebuje godzinę czasu na to, aby naładować się od 0 do 50%.

W swojej recenzji Stern ogólnie skrytykowała technologię MagSafe, wyjaśniając, że pomysł wygląda lepiej w teorii niż w praktyce.

Chociaż ładowarka MagSafe ładuje iPhone’a 12 szybciej niż zwykłe ładowanie Qi 7,5 W, nadal działa wolniej niż zasilacz 20 W.

Joanna Stern z Wall Street Journal krytykuje technologię Apple MagSafe polecane, ciekawostki Wideo, magsafe, iPhone 12 Pro, iPhone 12  Joanna Stern z Wall Street Journal, udostępniła w dniu wczorajszym recenzję najnowszego iPhone'a 12, w której krytykuję bezprzewodową ładowarkę MagSafe firmy Apple. Dlaczego? magsafe 50 percent slower

Dla porównania iPhone ładuje się od 0% do 50% za pomocą szybkiej ładowarki  z kablem USB-C – Lightning w zaledwie 28 minut, a przez MagSafe w 1 godzinę.

Czy Wasze zdanie jest podobne?

Więcej o  iPhone 12 / 12 Pro

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry