drop test iPhone 12 i 12 Pro

Drop test iPhone 12 / 12 Pro

Amerykański bloger pochodzenia rosyjskiego i autor kanału EverythingApplePro, Philip Coy, opublikował film przedstawiający drop test nowego iPhone 12 i iPhone 12 Pro.

Jak co roku Philip zrzucał dwa nowe iPhone’y z trzech różnych wysokości. Jak wypadł test? Świetnie! Oba modele wytrzymały wszystkie upadki bez najmniejszych problemów. Oczywiście po upadkach aluminiowa ramka iPhone’a 12 miała dość głębokie widoczne wgniecenia, ale to normalne.  Jeśli chodzi o ramkę iPhone 12 Pro, która jak wiemy jest ze stali nierdzewnej to widniały na niej tylko niewielkie ślady.

Zatem możemy śmiało powiedzieć, że powłoka Ceramic Shield o której pisaliśmy wcześniej (patrz niżej)

bez problemy wytrzymała upadki z wysokości 3m, ale niestety same smartfony po serii uderzeń nieco się poobijały. Nie zmienia to faktu, że test udowadnia, iż ??przednia szyba w iPhone’ach z serii 12 jest znacznie mocniejsza od tych, które znajdują się w poprzednich smartfonach firmy Apple.

Osobiście zalecamy jednak noszenie urządzenia w etui i przyklejenie szkła, które dadzą nam niemal 100% pewność, że iPhone przeżyje przypadkowy upadek.

Drop test iPhone 12 / 12 Pro ciekawostki wytrzymalosc iPhone 12 Pro, wytrzymalosc iPhone 12, Wideo, upadek, test wytrzymalosciowy, test, jak wytrzymały jest iPhone 12 Pro, jak wytrzymały jest iPhone 12, drop test iPhone 12 Pro, drop test iPhone 12  Amerykański bloger pochodzenia rosyjskiego i autor kanału EverythingApplePro, Philip Coy, opublikował film przedstawiający drop test nowego iPhone 12 i iPhone 12 Pro. 1@2x 12

My od lat używamy szkieł firmy JCPAL, które naszym zdaniem są bezkonkurencyjne. Szkło hartowane JCPAL dla iPhone 12 i nie tylko różni się tym od konkurencji, że jest wykonane perfekcyjnie w każdym względzie. Ekran po założeniu szkła jest krystaliczny, szkło ma specjalną powłokę, która sprawia, że nie palcuje się tak mocno jak produkty innych firm, a także to co nam się bardzo podoba posiada zaokrąglone rogi. To właśnie one sprawiają, że korzystanie z telefonu jest przyjemne i praktycznie nie czujemy tego, że na iPhone jest szkło.

Nie zakładajcie na telefon za ponad 5 tyś zł szkła, które kosztuje 5 zł. Wydajcie te kilka złoty więcej na szkło, które sprawi, że Wasz telefon nie tylko będzie wyglądał świetnie, ale również korzystanie z niego będzie o wiele wygodniejsze niż w przypadku chińskich szkieł.

Szkło do iPhone 12 / iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max

Etui do iPhone 12 / iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max

Jeśli chodzi o wcześniej opisywany przeze mnie wyżej test możecie zobaczyć go poniżej.

Więcej informacji o iPhone 12

Akcesoria

Testy 

Pamięć RAM 

Pozostałe informacje

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ram

Ile pamięci RAM ma Twój iPad?

Zastanawiasz się, ile pamięci ma Twój iPad? Apple nie udostępnia tych informacji publicznie, ale szczegóły dotyczące pamięci pojawiają się w sieci zaraz po premierze produktu.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry