Chrome

Google wypuszcza Chrome 90 dla iOS z nowymi widżetami

Firma Google wydała zaktualizowaną przeglądarkę Chrome 90 dla iPhone’a, iPada i iPoda touch, dodając obsługę nowych widżetów dla urządzeń z systemem iOS 14.

Użytkownicy Chrome mają teraz dostęp do trzech oddzielnych widżetów. Pierwszy to pasek wyszukiwania z wyszukiwaniem głosowym i szybkim dostępem do trybu incognito, drugi to uproszczony widget wyszukiwania, trzeci to skrót do gry biegnącego dinozaura.

Google wypuszcza Chrome 90 dla iOS z nowymi widżetami polecane, ciekawostki widgety, iOS, Chrome  Firma Google wydała zaktualizowaną przeglądarkę Chrome 90 dla iPhone'a, iPada i iPoda touch, dodając obsługę nowych widżetów dla urządzeń z systemem iOS 14. chrome 1

Aby dodać widżety do ekranu głównego, musisz zaktualizować Chrome do najnowszej wersji, nacisnąć i przytrzymać ekran przez kilka sekund, kliknąć ?+? w lewym górnym rogu i wybrać aplikację Chrome.

Zgodnie z notatkami aktualizacyjnymi, Google Chrome 90 zapewnia również możliwość edycji zapisanych nazw użytkowników i haseł w ustawieniach Chrome.

Sztuczki i triki w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Szkła ochronne dla iPhone 12 / 12 Pro

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top