macbookair

Gurman potwierdza pojawienie się pierwszego 15-calowego MacBook Air

Według doniesień dobrze znanego Marka Gurmana z Bloomberga, już niebawem na rynku pojawi się pierwszy 15-calowy MacBook Air. Czekacie?

Najnowszy laptop został zauważony w dziennikach programistów App Store i prawdopodobnie zostanie zaprezentowany na nadchodzącej konferencji WWDC 5 czerwca.

Nowy MacBook Air będzie wyposażony w procesor M2, który ma 8-rdzeniowy procesor i 10-rdzeniowy procesor graficzny, podobnie jak układ M2. Będzie także wyposażony w 8 GB pamięci RAM oraz taką samą rozdzielczość wyświetlacza jak 14-calowy MacBook Pro. Laptop jest identyfikowany jako model “Mac 15.3” i działa pod kontrolą systemu macOS 14, który również ma zostać ogłoszony na WWDC wraz z innymi aktualizacjami systemu.

Gurman potwierdza pojawienie się pierwszego 15-calowego MacBook Air ciekawostki WWDC, układ, procesor, Mark Gurman, macos, MacBook Pro, Macbook Air, M2, laptop, komputery mac, Bloomberg, Apple, aktualizacje, 15 cali, 13 cali  Według doniesień dobrze znanego Marka Gurmana z Bloomberga, już niebawem na rynku pojawi się pierwszy 15-calowy MacBook Air. Czekacie? macbookairm2 4

W przeszłości pojawiły się sprzeczne doniesienia co do tego, który układ będzie używany w 15-calowym MacBook Air. Jednakże, twierdzenie Gurmana, że układ M3 “pojawi się później”, sugeruje, że początkowy 15-calowy model będzie zasilany przez układ M2, podobnie jak MacBook Air o 13 calach.

Apple pracuje również nad zaktualizowanym 13-calowym MacBookiem Air, ale na temat tego modelu Gurman nie ujawnił żadnych szczegółów.

Pomimo informacji o nowym MacBooku Air, Gurman mówi, że 13-calowy MacBook Pro pozostanie częścią oferty Apple, a zaktualizowany model będzie przygotowywany wraz z innymi nowymi komputerami Mac. Nie ujawnił jednak żadnych szczegółów na temat nadchodzącego 13-calowego MacBooka Pro, w tym czy laptop otrzyma zewnętrzne zmiany w projekcie, czy też pozostanie z paskiem dotykowym, chipem M2 i obsługą słuchawek o wysokiej impedancji.

Gurman potwierdza pojawienie się pierwszego 15-calowego MacBook Air ciekawostki WWDC, układ, procesor, Mark Gurman, macos, MacBook Pro, Macbook Air, M2, laptop, komputery mac, Bloomberg, Apple, aktualizacje, 15 cali, 13 cali  Według doniesień dobrze znanego Marka Gurmana z Bloomberga, już niebawem na rynku pojawi się pierwszy 15-calowy MacBook Air. Czekacie? M3

Wcześniej pojawiły się doniesienia, że nadchodzący 13-calowy MacBook Pro będzie zasilany przez układ M3, którego Apple jeszcze nie ogłosił. Nie wiadomo jednak, kiedy laptop zostanie uruchomiony, ale na ten moment wydaje się, że pojawi się on prawdopodobnie po lecie.

Wszystko wskazuje na to, że Apple nie zwalnia tempa i nadal pracuje nad ulepszaniem swoich produktów. Pojawienie się nowego MacBooka Air z pewnością ucieszy wielu użytkowników, którzy szukają kompaktowego i wydajnego laptopa, a zaktualizowany MacBook Pro przyciągnie uwagę użytkowników profesjonalnych, którzy potrzebują jeszcze większej mocy obliczeniowej i wydajności. Już niebawem dowiemy się więcej szczegółów o tym, co Apple ma dla nas w swojej ofercie.

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top