ios17 5

iOS 17 beta 6 i iPadOS 17 beta 6 dostępne!

Systemy iOS 17 beta 6 i iPadOS beta 6 właśnie zostały udostępnione dla deweloperów. Jest to świetna wiadomość. Co się zmieniło? Lista nowości i zmian.

Z oficjalnej listy zmian wynika, że szósta już beta skupia się jedynie na poprawkach błędów. Jeśli jednak będzie inaczej o nowościach poinformujemy was w kolejnym wpisie.

Przed zainstalowaniem systemów w wersji beta warto jednak zastanowić się nad kilkoma kwestiami.

iOS 17 beta 6 i iPadOS 17 beta 6 dostępne! ciekawostki system iOS 17 beta 6, lista zmian i nowości w iOS 17 beta 6, iPadOS 17 beta 6, iOS 17 beta 6, co nowego w iOS 17 beta 6  Systemy iOS 17 beta 6 i iPadOS beta 6 właśnie zostały udostępnione dla deweloperów. Jest to świetna wiadomość. Co się zmieniło? Lista nowości i zmian. iOS17 9

Każda wersja beta, mimo że przechodziła testy wewnętrzne, może zawierać pewne niedoskonałości. Z tego powodu kluczowe jest, aby przed jakąkolwiek aktualizacją wykonać pełną kopię zapasową swojego urządzenia. Możesz to zrobić przy pomocy iCloud lub lokalnie na swoim komputerze za pośrednictwem iTunes. Dzięki temu będziesz mógł przywrócić stan swojego urządzenia, jeśli coś pójdzie nie tak.

Korzystając z wersji beta, masz unikalną szansę pomóc Apple udoskonalić system. Jeżeli napotkasz błąd lub coś, co wydaje się dziwne, zgłoś to. Twoja opinia jest cenna i przyczynia się do tworzenia lepszego oprogramowania.

Dostępne są dwie wersje testowe: Public Beta oraz Developer Beta. Pierwsza jest bardziej stabilna i jest przeznaczona dla użytkowników, którzy chcą wypróbować nowe funkcje bez obaw o większe problemy. Wersja Developer Beta jest dostępna szybciej, ale może zawierać więcej błędów. Jeżeli nie jesteś deweloperem, zalecamy skorzystanie z wersji Public Beta.

Jak zainstalować publiczną wersję beta iOS 17 i iPadOS 17

iOS 17 beta 6 i iPadOS 17 beta 6 dostępne! ciekawostki system iOS 17 beta 6, lista zmian i nowości w iOS 17 beta 6, iPadOS 17 beta 6, iOS 17 beta 6, co nowego w iOS 17 beta 6  Systemy iOS 17 beta 6 i iPadOS beta 6 właśnie zostały udostępnione dla deweloperów. Jest to świetna wiadomość. Co się zmieniło? Lista nowości i zmian. iOS17 publiczna

  1. Wejdź na stronę beta.apple.com.
  2. W prawym górnym rogu ekranu kliknij przycisk Zaloguj się i użyj swojego Apple ID, aby zalogować się do serwisu. Jeżeli jeszcze nie masz konta w programie beta, kliknij przycisk Zarejestruj się i postępuj zgodnie z instrukcjami (wprowadź swoje Apple ID i zaakceptuj warunki korzystania z serwisu).
  3. W górnym menu wybierz opcję Zarejestruj swoje urządzenia, a następnie wybierz iOS (lub iPadOS, jeżeli instalujesz system na iPadzie).
  4. Przewiń stronę w dół i kliknij przycisk Pobierz profil, a następnie zatwierdź instalację profilu, klikając przycisk Zezwól.
  5. Następnie wróć do Ustawień. Na samej górze zobaczysz nową sekcję związana z właśnie pobranym profilem (“Pobrany profil”). Kliknij na nią.
  6. W prawym górnym rogu kliknij przycisk Zainstaluj i potwierdź tę operację.
  7. Po wprowadzeniu kodu zabezpieczającego i zakończeniu procesu instalacji, musisz ponownie uruchomić swoje urządzenie.
  8. Po ponownym uruchomieniu urządzenia, będziesz mógł zainstalować publiczną wersję beta systemu iOS 17, tak jak każdą inną aktualizację systemu – przechodząc do Ustawienia – Ogólne – Aktualizacja oprogramowania.

Na koniec warto zauważyć, że Apple udostępniło dziś również szóste wersje beta systemów watchOS 10 oraz tvOS 17.

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 5 / 5. Gł: 211

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
aparat 1

Wybór aparatu fotograficznego – to warto wiedzieć

Aparat fotograficzny może służyć nie tylko do robienia zdjęć, ale również do nagrywania filmów. Zaawansowane technologicznie modele, m.in. marki Canon mają wbudowane funkcje, zapewniające idealną ostrość obrazów fotografowanych z najdalszych odległości, nawet przy słabym oświetleniu.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top