airpods

Jak poprawić ładowanie AirPods

Wielu użytkowników słuchawek AirPods spotkało się z problemem słabego ładowania nawet po nocy spędzonej w ładowarce. Dziś powiemy Ci jak to naprawić.

Apple AirPods to seria bezprzewodowych słuchawek produkowanych przez firmę Apple. Zostały one po raz pierwszy zaprezentowane w 2016 roku i od tego czasu stały się jednymi z najbardziej popularnych słuchawek na świecie.

Jedną z głównych zalet AirPods jest ich łatwość użycia. Po pierwszym parowaniu ze smartfonem lub tabletem, słuchawki automatycznie się włączają i wyłączają po włożeniu i wyjęciu z uszu. Ponadto, dzięki technologii automatycznego wyciszania się, słuchawki automatycznie wyciszają dźwięk po ich zdjęciu z uszu, a po ponownym ich założeniu, dźwięk powraca.

AirPods oferują również wysoką jakość dźwięku, dzięki zastosowaniu technologii redukcji szumów i doskonałej jakości głośników. Słuchawki są także wyposażone w mikrofon, co umożliwia wykonywanie i odbieranie połączeń telefonicznych bez konieczności zdejmowania słuchawek z uszu.

Jak poprawić ładowanie AirPods poradniki, ciekawostki słabe ładowanie AirPods, AirPods się nie ładują, AirPods  Wielu użytkowników słuchawek AirPods spotkało się z problemem słabego ładowania nawet po nocy spędzonej w ładowarce. Dziś powiemy Ci jak to naprawić. airpods5 1

Wielu użytkowników słuchawek AirPods spotkało się z problemem słabego ładowania tych urządzeń nawet po nocy z podłączoną ładowarką. Co wtedy zrobić? Jak się okazuje w wielu przypadkach problemem nie są słuchawki, a włączona funkcja  zoptymalizowanego ładowania.

Funkcja zoptymalizowanego ładowania w urządzeniach Apple to funkcja, która pomaga w utrzymaniu długotrwałego poziomu naładowania baterii w urządzeniu. Działa ona poprzez regulację ilości energii, jaką bateria otrzymuje, aby uniknąć przegrzewania i uszkodzenia baterii.

W praktyce, funkcja zoptymalizowanego ładowania działa tak, że po naładowaniu baterii do pełna, urządzenie automatycznie ogranicza przepływ energii do baterii, aby utrzymać jej poziom naładowania na pełnym poziomie przez dłuższy czas. W ten sposób, bateria jest chroniona przed uszkodzeniem spowodowanym długotrwałym ładowaniem do pełna i wydłuża się jej żywotność. Funkcja zoptymalizowanego ładowania jest domyślnie włączona w wielu urządzeniach Apple, takich jak iPhone, iPad i Macbook, i jest automatycznie dostosowywana do potrzeb baterii.

Jak poprawić ładowanie AirPods

Jak poprawić ładowanie AirPods poradniki, ciekawostki słabe ładowanie AirPods, AirPods się nie ładują, AirPods  Wielu użytkowników słuchawek AirPods spotkało się z problemem słabego ładowania nawet po nocy spędzonej w ładowarce. Dziś powiemy Ci jak to naprawić. airpods6

Aby rozwiązać problem, musisz wyłączyć zoptymalizowaną funkcję ładowania na iPhone. Można to zrobić, przechodząc do ustawień i wybierając sekcję Bluetooth. Następnie musisz wybrać kartę ze sparowanymi słuchawkami i wyłączyć przełącznik „Zoptymalizowane ładowanie”.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top