ventura

Jeśli korzystasz z tych aplikacji, nie instaluj macOS 13.4 beta

Jeśli chcesz zainstalować macOS 13.4 Ventura w wersji beta to powinieneś wiedzieć, że te aplikacje nie działają prawidłowo na nowym systemie.

Firma Apple przygotowuje się do wydania najnowszej wersji systemu operacyjnego macOS. Nowa wersja macOS 13.4 jest już od kilku tygodni testowana. Jak się okazuje użytkownicy, którzy korzystają z aplikacji do zarządzania połączeniami sieciowymi, powinni wstrzymać się z instalacją wersji beta, ponieważ mogą napotkać na problemy.

Po wydaniu najnowszej wersji beta systemu macOS 13.4, użytkownicy zgłosili problemy z aplikacjami do zarządzania połączeniami sieciowymi, w szczególności z Little Snitch czy Radio Silence. Przyczyną tych problemów jest niestabilne lub całkowicie niefunkcjonalne połączenie internetowe. W takim przypadku użytkownicy są zmuszeni do restartu swojego urządzenia i wyłączenia aplikacji.  Dlatego jeśli korzystasz z aplikacji do zarządzania połączeniami sieciowymi, powinieneś wstrzymać się z instalacją wersji beta systemu macOS 13.4.

Jeśli korzystasz z tych aplikacji, nie instaluj macOS 13.4 beta ciekawostki zarządzanie połączeniami sieciowymi, wersja beta, testy deweloperskie, Radio Silence, problemy, połączenie internetowe, niestabilność, macos, Little Snitch, kopie zapasowe, Błędy, bezpieczenstwo, beta testerzy, Apple, Aplikacje  Jeśli chcesz zainstalować macOS 13.4 Ventura w wersji beta to powinieneś wiedzieć, że te aplikacje nie działają prawidłowo na nowym systemie. vent

Aplikacje do zarządzania połączeniami sieciowymi pozwalają na kontrolowanie i monitorowanie połączeń internetowych. Little Snitch, na przykład, umożliwia użytkownikom kontrolowanie aplikacji, które łączą się z internetem i blokowanie tych, które nie są zaufane lub nieznane. Radio Silence z kolei pozwala na blokowanie połączeń przychodzących i wychodzących, aby zapewnić większe bezpieczeństwo.

Jeśli zdecydujesz się zainstalować macOS 13.4, upewnij się, że wykonujesz regularne kopie zapasowe i zachowujesz ostrożność podczas korzystania z komputera. W przypadku problemów z aplikacjami do zarządzania połączeniami sieciowymi, możesz skontaktować się z deweloperami, aby uzyskać pomoc lub poczekać na wydanie oficjalnej, stabilnej wersji macOS 13.4.

Wniosek? Jeśli korzystasz z aplikacji do zarządzania połączeniami sieciowymi, powinieneś poczekać na oficjalne wydanie systemu macOS 13.4 i nie instalować wersji beta. W ten sposób unikniesz problemów z połączeniami internetowymi i zagwarantujesz stabilność swojego urządzenia.

Jeśli chodzi o finalne wydanie nowych systemów to najprawdopodobniej nastąpi to jeszcze w tym miesiącu. Oprócz nowej wersji macOS firma Apple powinna wydać także finalne wersje systemów iOS 16.5, iPadOS 16.5, tvOS 16.5 oraz watchOS 9.5. Oczywiście, gdy tylko nowe systemu zostaną publicznie udostępnione od razu damy wam znać.

A czy ty korzystasz z wersji beta? Daj znać w komentarzach lub na naszym Twitterze!

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 5 / 5. Gł: 176

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top