windows12

Microsoft przypadkowo pokazał interfejs Windows 12

Na imprezie Ignite Keynote 2022 Microsoft przypadkowo pokazał interfejs Windows 12. System operacyjny powinien ukazać się w 2024 roku.

Ilustracja widoczna poniżej przedstawia nowy interfejs użytkownika. Nie przypomina wyglądu systemu Windows, do którego jesteśmy przyzwyczajeni. Pasek zadań stał się podobny do Maca, pływający i umieszczony w dolnej środkowej części ekranu. Istnieje również pływające menu wyszukiwania i widżet pogody. W prawym górnym rogu możemy zaobserwować kilka ikon.

Windows 12 na pierwszym screenie

Microsoft przypadkowo pokazał interfejs Windows 12 ciekawostki Windows 12  Na imprezie Ignite Keynote 2022 Microsoft przypadkowo pokazał interfejs Windows 12. System operacyjny powinien ukazać się w 2024 roku. win12

W jakim stopniu ten obraz odpowiada rzeczywistości? Tego niestety nie wiemy, ale gdy w sieci pojawią się nowe informacje na pewno Was o tym poinformujemy.

O Windowsie 11

Dla przypomnienia dodamy, że aktualnie najnowsza wersja popularnego systemu operacyjnego firmy Microsoft jest windows 11. Został on oficjalnie wydany w listopadzie 2021 roku i jest dostępny dla użytkowników komputerów osobistych oraz urządzeń mobilnych z systemem Windows.

Microsoft przypadkowo pokazał interfejs Windows 12 ciekawostki Windows 12  Na imprezie Ignite Keynote 2022 Microsoft przypadkowo pokazał interfejs Windows 12. System operacyjny powinien ukazać się w 2024 roku. Windows11

Windows 11 charakteryzuje się nowym interfejsem użytkownika, który jest bardziej przejrzysty i intuicyjny niż poprzednie wersje systemu. Został on także wyposażony w wiele nowych funkcji, takich jak nowy menedżer plików, który umożliwia łatwiejsze zarządzanie plikami i folderami na komputerze. System został także wyposażony w nowy tryb pracy, zwany “Tryb zdalny”, który umożliwia pracę zdalną z dowolnego miejsca za pośrednictwem internetu. Jest to szczególnie przydatne dla osób, które pracują zdalnie lub potrzebują dostępu do swojego komputera z dowolnego miejsca.

Najnowsza “jedenastka” została także wyposażona w nowy asystent głosowy, zwany “Cortana”, który umożliwia głosowe sterowanie komputerem oraz udzielanie odpowiedzi na pytania użytkownika. Jest to bardzo przydatna funkcja dla osób, które chcą szybko i wygodnie korzystać z komputera.

Ogólnie rzecz biorąc, Windows 11 to bardzo nowoczesny i funkcjonalny system operacyjny, który zapewnia wygodną pracę i obsługę komputera. Jest on szczególnie polecany dla osób, które potrzebują nowoczesnego i wydajnego narzędzia do pracy lub rozrywki.

A ktoś z Was korzysta jeszcze z systemu windows? Czy wszyscy prześle już na macOS? Dajcie koniecznie znać w komentarzach. jestem bardzo ciekawi!

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top