planeta 1

„Nieobca Planeta” – animowana perła już na Apple TV+

W serwisie Apple TV+ pojawił się nowy serial animowany „Nieobca Planeta”, który wprowadza widza w świat humorystycznych obserwacji ludzkich zachowań ukazanych przez pryzmat sympatycznych, niebieskich kosmitów.

Warto podkreślić, że choć źródło jest amerykańskie, treść zdaje się być uniwersalna i bliska sercu każdego, kto choć raz zastanawiał się nad absurdami naszej codzienności.

Stworzenie serialu było odpowiedzią na fenomen, jakim stały się komiksy Pyle’a w mediach społecznościowych. Ich oryginalność i dowcip nie przeszły niezauważone, prowadząc do publikacji w postaci książki graficznej, a teraz też do stworzenia telewizyjnej adaptacji. Za kreację odpowiada zespół doświadczonych twórców pod przewodnictwem samego Pyle’a oraz Dana Harmona, znanego szerokiej publiczności dzięki sukcesowi “Rick and Morty”.

Udane połączenie talentu i doświadczenia zaowocowało produkcją, która cieszy oko i bawi umysł. Warto także zwrócić uwagę na aktorów, którzy podłożyli głosy postaciom. Są wśród nich Tunde Adebimpe, Demi Adejuyigbe czy Danny Audi. Ich kreacje dodają produkcji głębi i wspaniale odzwierciedlają komediowy charakter serii.

Apple TV+ udostępnia „Nieobcą Planetę” w rytmie cotygodniowym. Obecnie dostępne są pierwsze 3 odcinki, a kolejne będą pojawiać się systematycznie w każdą środę.

Jeśli zastanawiasz się, jak zanurzyć się w tej fascynującej opowieści, odpowiedź jest prosta: przez platformę Apple TV+. Abonament kosztuje 34,99 zł miesięcznie i daje dostęp nie tylko do „Nieobcej Planety”, ale i wielu innych produkcji. Aplikacja dostępna jest na wielu urządzeniach, takich jak iPhone, iPad, Mac, ale też Roku, Amazon Fire Stick, smart TV, PlayStation, Xbox. Dla tych, którzy korzystają z Androida czy komputera z systemem Windows, opcją jest przeglądarka internetowa i strona tv.apple.com.

W skrócie: „Nieobca Planeta” to produkcja, która z pewnością zyska wielu miłośników, zarówno wśród fanów oryginalnych komiksów, jak i tych, którzy po raz pierwszy będą mieli okazję sięgnąć po tę opowieść. Gorąco polecamy!

Dajcie także znać w komentarzach lub na naszym Twitterze co o tym sądzicie. Jesteśmy bardzo ciekawi.

Możesz być zainteresowany

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 4.7 / 5. Liczba głosów: 122

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top