Otwórz łącze w nowej karcie jednym kliknięciem, czyli sztuczka w iOS 14 o której mało kto wie poradniki, polecane, ciekawostki jak otworzyć łącze w nowym oknie, iPhone, iPadOS 14, iPad, iOS 14  Przyszedł czas na kolejny trik w iOS 14 o którym na pewno mało kto wie. Ta sztuczka to otworzenie łącza w nowej karcie jednym kliknięciem. Wiecie jak to zrobić? iOS14 Safari

Otwórz łącze w nowej karcie jednym kliknięciem, czyli sztuczka w iOS 14 o której mało kto wie

Przyszedł czas na kolejny trik w iOS 14 o którym na pewno mało kto wie. Ta sztuczka to otworzenie łącza w nowej karcie jednym kliknięciem. Wiecie jak to zrobić?

Sposób jest banalnie prosty i może się przydać wtedy, gry powiedzmy przeglądając stroję chcesz otworzyć jakikolwiek link w nowym oknie, aby nie zgubić obecnego.

Jak otworzyć łącze w nowej karcie w iOS 14

Aby otworzyć link w nowej karcie w systemie iOS 14 i iPadOS 14 wystarczy, że kliknięcie w Safari na danym łączu dwoma palcami. Po tej operacji strona otworzy się automatycznie w nowym oknie. Prawda, że proste?

Otwórz łącze w nowej karcie jednym kliknięciem, czyli sztuczka w iOS 14 o której mało kto wie poradniki, polecane, ciekawostki jak otworzyć łącze w nowym oknie, iPhone, iPadOS 14, iPad, iOS 14  Przyszedł czas na kolejny trik w iOS 14 o którym na pewno mało kto wie. Ta sztuczka to otworzenie łącza w nowej karcie jednym kliknięciem. Wiecie jak to zrobić? iOS14 tapniecie

A teraz przyznajcie się? ilu z Was o tym wiedziało?

Szkła i etui dla iPhone 12 / 12 Pro

Więcej o iOS 14.5 / iPadOS 14.5

Pozostałe

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry