Pierwszy i nigdy nie wydany prototypowy kabel Lightning na zdjęciach polecane, ciekawostki prototypowy kabel Lightning, prototyp kabla Lightning, kabel Lightning  Użytkownik AppleDemoYT zamieścił na Twitterze zdjęcie, a raczej zdjęcia nigdy wcześniej nie widzianych prototypów kabli Lightning. Oto one. Lightning 1300x700

Pierwszy i nigdy nie wydany prototypowy kabel Lightning na zdjęciach

Użytkownik AppleDemoYT zamieścił na Twitterze zdjęcie, a raczej zdjęcia nigdy wcześniej nie widzianych prototypów kabli Lightning. Oto one.

Kiedy kabel Lightning został wprowadzony wraz z iPhone 5 w 2012 roku. Jak widać na poniższych zdjęciach prototyp kabla Lightning nieco się różnił od jego ostatecznej wersji.

Pierwszy i nigdy nie wydany prototypowy kabel Lightning na zdjęciach polecane, ciekawostki prototypowy kabel Lightning, prototyp kabla Lightning, kabel Lightning  Użytkownik AppleDemoYT zamieścił na Twitterze zdjęcie, a raczej zdjęcia nigdy wcześniej nie widzianych prototypów kabli Lightning. Oto one. prototypowy kabel lightning 2

Otóż wcześniejsze wersje kabli nie były odwracalne. Jak widać na zdjęciu na wtyczce umieszczona jest ikona, która miała pomóc użytkownikowi włożyć kabel w prawidłowy sposób.

Pierwszy i nigdy nie wydany prototypowy kabel Lightning na zdjęciach polecane, ciekawostki prototypowy kabel Lightning, prototyp kabla Lightning, kabel Lightning  Użytkownik AppleDemoYT zamieścił na Twitterze zdjęcie, a raczej zdjęcia nigdy wcześniej nie widzianych prototypów kabli Lightning. Oto one. prototypowy kabel lightning 1

Obecność ikony jest dość dziwna, biorąc pod uwagę, że w prototypie znajduje się osiem złotych pinów po obu stronach kabla.

Możliwe, że na tym etapie rozwoju kable nie były odwracalne, ale miały niezbędne komponenty sprzętowe, aby móc to zrobić w przyszłości. Końcówka USB prototypu jest taka sama, jak w obecnych kablach.

Nowości w iOS 14.5 / iPadOS 14.5

iOS14.5 / iPadOS14.5 beta 2

iOS14.5 / iPadOS14.5 beta 1

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry