iphone14plus 1

Prawie nikt nie kupuje iPhone 14 Plus

Analityk Ming-Chi Kuo powiedział, że iPhone 14 Pro i 14 Pro Max stanowią około 85% zamówień w przedsprzedaży w Chinach. Z iPhone 14 Plus jest gorzej.

iPhone 14 Plus, przez wielu uważany za potencjalny bestseller, stanowi zaledwie ok. 5% zamówień. Jeśli sytuacja się utrzyma, może powtórzyć losy wersji mini, która była najmniej popularna w liniach iPhone 12 i iPhone 13. Prawie nikt nie kupuje iPhone 14 Plus ciekawostki sprzedaz iphone 14 plus, iphone 14 plus, chiny  Analityk Ming-Chi Kuo powiedział, że iPhone 14 Pro i 14 Pro Max stanowią około 85% zamówień w przedsprzedaży w Chinach. Z iPhone 14 Plus jest gorzej. iPhone14 1 2

Okazuje się, że standardowa wersja w Chinach stanowi tylko około 10% zamówień.

Dla przypomnienia dodamy, że nowe iPhone’y będzie można zamawiać w przedsprzedaży już dziś (9 września) od godziny 14 w Apple Store Online. Tydzień później, czyli 16 września smartfony trafią na półki sklepowe. Z iPhone 14 Plus jest nieco inaczej. Ten model będzie dostępny dopiero dopiero od 7 października. Polskie ceny najnowszych urządzeń znajdziecie tutaj – iPhone 14, 14 Plus, 14 Pro i 14 Pro Max – cena w Polsce.

Więcej na temat nowych produktów możecie przeczytać poniżej:

Ktoś z Was zdecydował się na zakup nowego telefonu Apple? Dajcie koniecznie znać w komentarzach.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top