Stabilna wersja Cydii wprowadza opłaty za wtyczki i aplikacje w iOS 10.x.x cydia-i-jailbreak stabilna wersja cydii, jailbreak, iOS 10, Cydia, Apple  Do niedawna wszyscy zainteresowani użytkownicy musieli grzebać w plikach systemowych, żeby kupić interesującą ich wtyczkę lub aplikację. Cydia 1300x700

Stabilna wersja Cydii wprowadza opłaty za wtyczki i aplikacje w iOS 10.x.x

Do niedawna wszyscy zainteresowani użytkownicy musieli grzebać w plikach systemowych, żeby kupić interesującą ich wtyczkę lub aplikację.

Na szczęście nie musicie już tego robić, wszystko za sprawą wydania stabilnej wersji Cydii wprowadzającej płatności za pośrednictwem PayPal.

Stabilna wersja Cydii wprowadza opłaty za wtyczki i aplikacje w iOS 10.x.x cydia-i-jailbreak stabilna wersja cydii, jailbreak, iOS 10, Cydia, Apple  Do niedawna wszyscy zainteresowani użytkownicy musieli grzebać w plikach systemowych, żeby kupić interesującą ich wtyczkę lub aplikację. Cydia.1

Wygląda na to, że wysoka stabilność Yalu102 sprawiła, że autor Cydii postanowił wydać stabilną wersję, która uprości kupowanie wtyczek i aplikacji. Najnowsza wersja jest już dostępna, więc radzę wykonać aktualizację z obecnej. Zresztą powinna wam wpaść automatyczne pod warunkiem, że nie usunęliście domyślnego źródła z aplikacji. Pamiętajcie, że Cydia 1.1.28 nie jest wymagana do opłacania wtyczek/aplikacji po pobraniu, ponieważ tym zajmuje się bezpośrednio Saurik przez dedykowany płatnościom serwer. Użytkownicy na starszych wersjach oprogramowania układowego również otrzymają aktualizację, choć ona również nie jest wymagana do wprowadzania opłat.

Wprowadzenie opłat za wtyczki i aplikacje na iOS 10 nie oznacza, że nagle wszystkie będą kompatybilne z w miarę najnowszą wersją oprogramowania układowego dla urządzeń mobilnych Apple. Autorzy muszą pamiętać o dodaniu zgodności z płatnościami i dopiero wtedy można będzie je nabyć i wesprzeć ciężką pracę autora/autorów. Saurik po prostu dodał wsparcie dla swojej infrastruktury, a teraz wszystko zależy od autorów poszczególnych wtyczek i aplikacji.

 

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry