Krzysiek Borek12.10.2017
switcherRadii wprowadza zaokrąglone karty w wielozadaniowości

Zawsze przy udostępnieniu większej aktualizacji iOS społeczność korzystająca z Jailbreak zaczyna narzekać. Wszystko za sprawą nowych funkcji, których nie uświadczą do czasy wydania odpowiedniej wtyczki. Tym razem uwagę użytkowników zwróciły zaokrąglone karty przełączania między aplikacjami.

Zaokrąglone karty aplikacji w wielozadaniowości są obecnie dostępne wyłącznie w iPhone’ie X, który jeszcze nie pojawił się na półkach sklepowych. Na szczęście wszyscy zainteresowani nowością nie muszą go kupować, ponieważ w Cydii pojawiła się wtyczka switcherRadii. Zmienia ona wygląd kart wielozadaniowości na te z iPhone’a X.

Dzięki nowej wtyczce będziecie w stanie upodobnić iOS 10 do wyglądu iOS 11 na jubileuszowym iPhone’ie. Nowo powstała wtyczka sprawia, że karty wielozadaniowości są zaokrąglone. To jedynie zmiana wizerunkowa, interfejs przełączania się między aplikacjami nie zyska nowych funkcji. W takiej sytuacji nie są w ogóle potrzebne.

Po instalacji nie ujrzycie żadnej ikony, ani konfiguracji w Ustawieniach systemowych. Takie zabiegi nie mają sensu, ponieważ swithcerRadii zmienia jedynie wygląd interfejsu użytkownika w iOS 10. Dzięki temu widać prostotę wykonania dodatku, co osobiście mi się podoba. Nie musimy nic zmieniać i wszystko działa od razu bez naszej ingerencji w zachowanie wtyczki.  W końcu wtyczka ma jedno proste zastosowanie, więc jej konfiguracja jest zbędna.

switcherRadii jest darmowy, więc możecie go pobrać w każdej chwili z Cydii. Pod warunkiem, że zamierzacie zmienić wygląd interfejsu iOS 10 na 11 dostępną w iPhone’ie X. Wtyczka działa również na iPadzie, więc tablet Apple spokojnie poradzi sobie z jej instalacją i działaniem.

Wtyczkę pobierzecie po dodaniu creaturesurvive.github.io do źródeł w Cydii. 

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS