ios17 1

Te funkcje iOS 17 nie będą dostępne w dniu premiery systemu

Informacje na temat nadchodzącego iOS 17 są coraz bardziej powszechne i wywołują wiele oczekiwań wśród użytkowników urządzeń Apple.

Jednakże, warto zauważyć, że nie wszystkie zapowiedziane funkcje będą dostępne w momencie premiery tego systemu operacyjnego we wrześniu. Apple podzieliło się kilkoma ciekawymi funkcjami, które będą dostępne dopiero w późniejszym czasie.

Jedną z najbardziej wyczekiwanych nowości jest aplikacja Journal (Dziennik). Według informacji udostępnionych przez Apple, Journal to narzędzie, które umożliwi użytkownikom iPhone’a docenianie życia i przechowywanie wspomnień. Aplikacja ta korzysta z zaawansowanej technologii uczenia maszynowego, aby proponować cenne momenty, które warto uwiecznić. Na podstawie zdjęć, muzyki, treningów i wielu innych czynników Journal będzie rekomendował użytkownikom tworzenie swojego dziennika.

Te funkcje iOS 17 nie będą dostępne w dniu premiery systemu ciekawostki Zdjęcia, wspólne listy odtwarzania, udostępnianie treści, treningi, technologia, Muzyka, iPhone, iOS 17, iCloud, funkcje, dziennik, Apple, aplikacja Journal, aktualizacje, AirDrop  Informacje na temat nadchodzącego iOS 17 są coraz bardziej powszechne i wywołują wiele oczekiwań wśród użytkowników urządzeń Apple. dziennik

Niestety, Apple donosi, że aplikacja ta nie będzie dostępna w momencie premiery iOS 17 i będzie dostępna dopiero później, w nieokreślonym terminie.

Innym usprawnieniem, na które warto zwrócić uwagę, są funkcje związane z AirDrop. iOS 17 przynosi wiele aktualizacji w tej dziedzinie, w tym możliwość wymiany numerów za pomocą NameDrop oraz inicjowania udostępniania treści poprzez zbliżenie dwóch urządzeń.

Te funkcje iOS 17 nie będą dostępne w dniu premiery systemu ciekawostki Zdjęcia, wspólne listy odtwarzania, udostępnianie treści, treningi, technologia, Muzyka, iPhone, iOS 17, iCloud, funkcje, dziennik, Apple, aplikacja Journal, aktualizacje, AirDrop  Informacje na temat nadchodzącego iOS 17 są coraz bardziej powszechne i wywołują wiele oczekiwań wśród użytkowników urządzeń Apple. airdrop 3

Jednak, istnieje jeszcze jedna funkcja, która zostanie wprowadzona później. Apple zapowiedziało, że użytkownicy będą mieli możliwość rozpoczęcia transferu przez AirDrop, a następnie oddalenia się od drugiego urządzenia, a transfer zostanie kontynuowany. To znaczy, że jeśli zarówno nadawca, jak i odbiorca są zalogowani do iCloud, treści udostępniane za pomocą AirDrop będą przesyłane przez internet, nawet jeśli znajdują się poza zasięgiem sieci. Ta funkcja jednak również nie będzie dostępna w momencie premiery iOS 17 i będzie wprowadzona w późniejszym terminie.

Kolejną oczekiwaną nowością jest wsparcie dla wspólnych list odtwarzania w Apple Music. Dzięki iOS 17 użytkownicy będą mogli zapraszać znajomych do dołączenia do listy odtwarzania, co umożliwi wspólne dodawanie utworów, zmienianie kolejności utworów, usuwanie utworów oraz reagowanie na utwory za pomocą emotikonów.

Te funkcje iOS 17 nie będą dostępne w dniu premiery systemu ciekawostki Zdjęcia, wspólne listy odtwarzania, udostępnianie treści, treningi, technologia, Muzyka, iPhone, iOS 17, iCloud, funkcje, dziennik, Apple, aplikacja Journal, aktualizacje, AirDrop  Informacje na temat nadchodzącego iOS 17 są coraz bardziej powszechne i wywołują wiele oczekiwań wśród użytkowników urządzeń Apple. applemusic scaled

Niestety, ta funkcja również nie będzie dostępna od samego początku. Apple zapowiada, że wsparcie dla wspólnych list odtwarzania zostanie wprowadzone później w tym roku.

Warto zaznaczyć, że choć Apple nie planuje udostępnić tych funkcji w pierwszej wersji systemu iOS 17, która pojawi się we wrześniu, plany te mogą ulec zmianie. Z pewnością firma będzie kontynuować pracę nad doskonaleniem tych funkcji, uwzględniając opinie użytkowników i wprowadzając ewentualne zmiany w harmonogramie. Należy również pamiętać, że obecnie mamy do czynienia jedynie z wersją beta iOS 17, a jeszcze pozostały dwa miesiące na dalsze dopracowywanie systemu. Będzie interesujące zobaczyć, jak te funkcje rozwiną się w przyszłości i jakie nowe innowacje zostaną wprowadzone przez Apple w kolejnych aktualizacjach iOS 17.

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 4.9 / 5. Liczba głosów: 214

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top