naprawa

Apple rozszerzyło program samodzielnej naprawy

Apple ogłosiło rozszerzenie programu samodzielnej naprawy na kolejne urządzenia, co z pewnością spotka się z zainteresowaniem użytkowników.

Już od 21 czerwca program obejmie najnowsze modele, takie jak iPhone 14 oraz 13-calowy MacBook Air z wydajnym układem M2. Co więcej, do listy dołączą również 14- i 16-calowe MacBooki Pro wyposażone w procesory M2 Pro i M2 Max.

Program samodzielnej naprawy został wprowadzony przez Apple w kwietniu 2022 roku i cieszył się dużym zainteresowaniem. Dzięki niemu klienci mają możliwość samodzielnej naprawy swoich urządzeń, otrzymując dostęp do oryginalnych części, szczegółowych instrukcji obsługi oraz niezbędnych narzędzi. Choć program jest skierowany do osób posiadających pewne doświadczenie w naprawach elektroniki, Apple zaleca większości klientów skorzystanie z usług autoryzowanych punktów sprzedaży lub serwisów Apple.

Program samodzielnej naprawy firmy Apple

Apple rozszerzyło program samodzielnej naprawy ciekawostki TrueDepth, Touch ID, program samodzielnej naprawy, narzędzia, MacBook Pro, Macbook Air, m2 pro, M2 Max, M2, konfiguracja systemu, iPhone 14, instrukcje obsługi, głośnik, face ID, części, chip M1, autoryzowany serwis apple, Apple  Apple ogłosiło rozszerzenie programu samodzielnej naprawy na kolejne urządzenia, co z pewnością spotka się z zainteresowaniem użytkowników. naprawa 1

Oprócz poszerzenia programu, firma zaoferowała także interesujące udogodnienie dla swoich klientów. Teraz po przeprowadzeniu naprawy, użytkownicy mają możliwość zakończenia procesu konfiguracji systemu w trybie diagnostycznym, zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Nie jest już konieczne kontaktowanie się z zespołem wsparcia technicznego w celu wykonania tego kroku, który służy sprawdzeniu autentyczności oryginalnych części i ich prawidłowego działania.

Warto zaznaczyć, że konfiguracja systemu po naprawie ma na celu nie tylko potwierdzenie oryginalności części Apple, ale także aktualizację oprogramowania układowego oraz kalibrację poszczególnych elementów, aby zapewnić maksymalną wydajność i jakość. Jest to szczególnie istotne w przypadku napraw dotyczących uwierzytelniania biometrycznego, takiego jak Touch ID lub Face ID. Wówczas konfiguracja systemu łączy czujniki biometryczne z bezpieczną enklawą na płycie głównej, co przekłada się na bezpieczeństwo urządzenia oraz prywatność użytkownika.

Jednak to nie koniec dobrych wieści. Apple rozszerza również program samodzielnej naprawy na komputery stacjonarne Mac z chipami serii M1. Teraz mieszkańcy Belgii, Francji, Niemiec, Włoch, Polski, Hiszpanii, Szwecji i Wielkiej Brytanii będą mieli dostęp do oryginalnych części i instrukcji naprawy. Ponadto, Apple udostępni również części zamienne dla aparatu TrueDepth oraz górnego głośnika w modelach iPhone 12 i wszystkich wariantach iPhone’a 13.

To wszystko świadczy o dążeniu firmy Apple do zapewnienia jak najlepszej obsługi klientom, dając im większą niezależność w naprawie swoich urządzeń. Program samodzielnej naprawy z pewnością będzie doceniony przez wielu użytkowników, którzy chcą mieć pełną kontrolę nad procesem naprawczym. To kolejny krok w kierunku zwiększenia satysfakcji i zaufania klientów do marki Apple.

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 4.6 / 5. Liczba głosów: 180

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top