wtachos9.5

watchOS 9.5 beta 1 dostępny dla deweloperów

Apple udostępniło nową wersję beta systemu watchOS 9.5 beta 1 dla użytkowników i programistów Apple Watch. Co się zmieniło? Lista nowości?

W chwili obecnej system watchOS 9.5 jest dostępny tylko dla zarejestrowanych programistów Apple, a numer kompilacji systemu watchOS 9.5 beta 1 to 20T5527c.

Aby zaktualizować zegarek Apple Watch do nowej wersji, należy przejść do Ustawień, wybrać Ogólne, a następnie wybrać Uaktualnienie oprogramowania. Należy pamiętać, aby Apple Watch miał więcej niż 50% baterii i był podłączony do źródła zasilania. Można także zainstalować aktualizację za pośrednictwem aplikacji Apple Watch na swoim iPhone.

Co nowego w watchOS 9.5 beta 1

watchOS 9.5 beta 1 dostępny dla deweloperów ciekawostki watchOS 9.5 beta 1, watchOS 9.4, WatchOS, ustawienia, Uaktualnienie oprogramowania, Śledzenie cyklu, programiści, Ogólne, numer kompilacji, Historia AFib, deweloperzy, co nowego w watchOS 9.5 beta 1, beta, Apple Watch, Apple, Aktualizacja  Apple udostępniło nową wersję beta systemu watchOS 9.5 beta 1 dla użytkowników i programistów Apple Watch. Co się zmieniło? Lista nowości? AppleWatchUltra

Aktualnie nie wiadomo jeszcze, co nowego przynosi system watchOS 9.5. Jak zapewne wiecie, Apple wczoraj udostępniło aktualizację watchOS 9.4, która zawierała kilka nowych funkcji, takich jak rozszerzenie Historii AFib oraz dodano śledzenie cyklu na nowe kraje.

Warto zaznaczyć, że już za kilka miesięcy spodziewana jest premiera watchOS 10, którą Apple ma ogłosić na WWDC23 w czerwcu. W miarę zbliżania się do tego debiutu spodziewamy się, że aktualizacje systemu watchOS 9 będą miały coraz rzadsze i będą w dużej mierze skupiać się jedynie na poprawkach błędów.

Jeśli jesteś zarejestrowanym programistą Apple i masz dostęp do systemu watchOS 9.5 beta 1, zachęcamy do podzielenia się swoimi wrażeniami z naszymi czytelnikami. W komentarzach poniżej lub na Twitterze możesz podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat nowych funkcji i ulepszeń, które wprowadza ta aktualizacja.

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top