applewatch

watchOS 9.4 zapobiega przypadkowemu wyciszeniu alarmów podczas snu

Wiele osób zna frustrację związana z przypadkowym wyłączeniem alarmu w trakcie snu. Na szczęście, Apple wprowadza rozwiązanie tego problemu w watchOS 9.4.

Nowa wersja systemu operacyjnego dla Apple Watch zawiera zmianę, która zapobiega przypadkowemu wyciszeniu alarmów w trybie snu. Teraz użytkownicy będą mogli spać spokojnie, wiedząc, że alarm nie zostanie wyłączony przez przypadek.

Zgodnie z uwagami do wydania Apple, alarm ustawiony w trybie Sleep Focus nie będzie już wyciszany gestem „Cover to Mute”, począwszy od systemu watchOS 9.4. Oznacza to, że jeśli użytkownik przypadkowo zakryje ekran zegarka Apple Watch dłonią na trzy sekundy podczas snu, alarm nie zostanie przypadkowo wyciszony.

watchOS 9.4 zapobiega przypadkowemu wyciszeniu alarmówwatchOS 9.4 zapobiega przypadkowemu wyciszeniu alarmów podczas snu ciekawostki wyciszanie alarmu, watchOS 9.4, użytkownik, tryb snu, Testy, System operacyjny, Sleep Focus, gest, funkcjonalność., funkcja, ekran zegarka, Cover to Mute, beta, Apple Watch, alarm, Aktualizacja  Wiele osób zna frustrację związana z przypadkowym wyłączeniem alarmu w trakcie snu. Na szczęście, Apple wprowadza rozwiązanie tego problemu w watchOS 9.4. AppleWatch 2

To drobna zmiana, ale z pewnością ułatwi życie użytkownikom Apple Watch. Nie muszą już obawiać się, że nie usłyszą budzika rano. Nowa funkcja jest szczególnie przydatna dla osób, które muszą wcześnie wstać lub które mają trudności z zasypianiem.

Inną nowością wprowadzoną w systemie watchOS 9.4 jest historia AFib. Choroba ta dotyczy migotania przedsionków, a jej długotrwałe nieleczenie może prowadzić do poważnych problemów z sercem i krążeniem krwi. Ważną kwestią jest również poprawa ogólnej wydajności systemu. Użytkownicy zauważą szybsze uruchamianie aplikacji oraz płynniejsze przejścia między nimi. Ponadto, Apple wprowadziło kilka drobnych zmian interfejsu użytkownika, takich jak nowe animacje i gesty.

System watchOS 9.4 jest już w końcowej fazie testów beta i wkrótce zostanie udostępniony publicznie. Oznacza to, że już niedługo użytkownicy Apple Watch będą mogli cieszyć się nową funkcją, która uniemożliwi przypadkowe wyłączenie alarmów podczas snu. Teraz nie muszą już obawiać się, że alarm nie zadzwoni w porę. Zmiana ta z pewnością przyczyni się do lepszego snu i spokojniejszego poranka.

A co Wy sądzicie o nowości? Dajcie tradycyjnie znać w komentarzach. Jesteśmy bardzo ciekawi. Oczywiście, gry tylko nowe systemy zostaną wydane (prawdopodobnie w przyszłym tygodniu) to od razu damy Wam znać. Wraz z watchOS 9.4 do użytkowników powinny także trafić systemy iOS 16.4, iPadOS 16.4, macOS 13.3 oraz tvOS 16.4.

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top