iphone15pro 3

Wyciek z Foxconn: iPhone 15 Pro i jego pudełko na pierwszych zdjęciach?

Zdjęcia rzekomego iPhone 15 Pro oraz jego opakowania zostały upublicznione przez pracowników fabryki Foxconn w Chinach. Jak wam się podobają?

Informację oraz fotografie rozesłał kanał Axe Live Telegram, który korzysta z uwagi niemal pięciu milionów subskrybentów. Opublikowane materiały (o ile są prawdziwe) pozwalają nam po raz pierwszy zobaczyć tegoroczne modele Pro w dwóch wariantach kolorystycznych oraz pudełka z nową tapetą na przednim panelu.

iPhone 15 Pro i jego pudełko na pierwszych zdjęciach

Wyciek z Foxconn: iPhone 15 Pro i jego pudełko na pierwszych zdjęciach? ciekawostki zdjęcie na żywo iPhone 15 Pro, zdjęcia pudełka iPhone 15 Pro, zdjęcia iPhone 15 Pro, pudełko iPhone 15 Pro, iphone 15 pro  Zdjęcia rzekomego iPhone 15 Pro oraz jego opakowania zostały upublicznione przez pracowników fabryki Foxconn w Chinach. Jak wam się podobają? ip15 1

Warto zauważyć, że wewnątrz opakowania, obok telefonu, znajduje się kabel z złączem USB-C. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, kabel ten prawdopodobnie będzie pokryty oplociem.

Wyciek z Foxconn: iPhone 15 Pro i jego pudełko na pierwszych zdjęciach? ciekawostki zdjęcie na żywo iPhone 15 Pro, zdjęcia pudełka iPhone 15 Pro, zdjęcia iPhone 15 Pro, pudełko iPhone 15 Pro, iphone 15 pro  Zdjęcia rzekomego iPhone 15 Pro oraz jego opakowania zostały upublicznione przez pracowników fabryki Foxconn w Chinach. Jak wam się podobają? ip15 2

Ciekawostką jest, że Apple nie kontynuuje swojej wieloletniej tradycji, zgodnie z którą ilustracja na opakowaniu Pro była co roku inna. Od czasu premiery modelu iPhone XS, ilustracje na opakowaniach zmieniały się na przemian: raz przedstawiały przednią stronę urządzenia, raz tylną. W ubiegłym roku, na opakowaniu iPhone’a 14 Pro widoczny był ekran z wycięciem Dynamic Island. Tym razem oczekiwano, że na pudełku znajdzie się ilustracja tylnej strony iPhone’a 15 Pro, jednak firma zdecydowała się na inny wybór.

W Chinach niektórzy użytkownicy już upublicznili fotografie opakowania standardowej wersji iPhone’a 15, które można było zobaczyć w lokalnych sklepach. Na opakowaniach widnieje również informacja o karze finansowej w wysokości 27 500 dolarów dla sprzedawcy, jeżeli urządzenie zostanie aktywowane przed godziną 8:01 w dniu 13 września 2023 roku. To prawdopodobnie środek zabezpieczający przed wcześniejszym wprowadzeniem urządzenia na rynek.

Powyższe informacje  przedstawiają nam najbardziej kompleksowy podgląd iPhone’a 15 Pro jak do tej pory. Ostateczne potwierdzenie tych doniesień będzie jednak możliwe dopiero po oficjalnej prezentacji urządzenia przez Apple.

Jeśli chodzi o ceny tegorocznych smartfonów Apple to nie będzie tanio. Zgodnie z ostatnimi doniesieniami cena modelu iPhone 14 po podwyżce może wzrosnąć do nawet 899 dolarów – ocenie ten model kosztuje 799 dolarów. Nieco bardziej dramatyczne zmiany czekają osoby chcące zakupić modele Pro. Aktualnie iPhone 14 Pro kosztuje 999 dolarów, ale jego następca ma podobno kosztować nawet na 1199 dolarów. Topowy model z linii, który może nosić nazwę iPhone 15 Pro Max lub iPhone 15 Ultra, według spekulacji może kosztować nawet 1299 dolarów w najtańszej konfiguracji. Cena za model z największą ilością pamięci wewnętrznej (1 TB) mogłaby oscylować w granicach 1799 dolarów.

Co wy na to? Myślicie, że są to prawdziwe zdjęcia, czy raczej fake? Dajcie znać w komentarzach.

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Średnia ocena 4.9 / 5. Gł: 192

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top